Filtruj według
Wybierz kategorię
Cena
Filtrowanie
Kategorie

Wybierz kategorię

Szukaj po smaku

Lista produktów producenta Doctor's Carb Rite

Doctor's Carb Rite to marka wysokiej jakości przekąsek tworzonych z myślą o osobach aktywnych, które zwracają uwagę na kaloryczność posiłków oraz zawartość cukru w spożywanych produktach. Powstają one z najwyższej jakości składników i w przeciwieństwie do popularnych słodyczy dietetycznych dają uczucie sytości. W ofercie marki można znaleźć pyszne batony proteinowe, mieszanki do pieczenia i suplementy diety. Te pierwsze, dostępne są w szerokiej gamie wyjątkowych smaków, takich jak prażony kokos, cynamonowa drożdżówka, masło orzechowe czy jagodowy sernik. Co jednak najważniejsze nie zawierają cukru, tłuszczu i sztucznych słodzików. Produkowane przez Doctor's Carb Rite słodkości swoim wyjątkowym smakiem podbiły nie tylko Stany Zjednoczone. Kupują je osoby z całego świata: mamy, które szukają zdrowej, słodkiej przekąski dla swoich dzieci, sportowcy, którym zależy na wartościowym białku i osoby będące na diecie.

Doctor's CarbRite Diet Bar Maliny & Czekolada - tylko 2g węglowodanów

Bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodycze - sięgnij po malinowo-czekoladowy baton CarbRite i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
7,47 PLNbrutto6,07 zł netto + 23% VAT
7,47 PLNbrutto6,07 zł netto + 23% VAT

CarbRite Diet Chocolate Chip Brownie Mix - mieszanka do keto ciasta brownie bez cukru

Universal Nutrition CarbRite Diet Chocolate Chip Brownie Mix to innowacyjna mieszanka do przygotowania czekoladowych brownie. Nowoopracowana formuła pozwoliła wykluczyć ze składu maltitol, czyniąc mieszankę jeszcze zdrowszą i jeszcze smaczniejszą.
49,23 zł-7,19%45,69 PLNbrutto45,69 zł netto + 0% VAT
49,23 zł-7,19%45,69 PLNbrutto45,69 zł netto + 0% VAT

Doctor's CarbRite Diet Pancake & Waffle - gofry & naleśniki bez cukru, mix do przygotowania

Mieszanka Dr CarbRite Dite do przygotowania niskowęglowodanowych, puchatych naleśników w stylu amerykańskich pankejków, bez grama cukru, bez polioli i sztucznych słodzików. Carbrite Blondie Mix nie zawiera cukru, konserwantów ani sztucznych aromatów.
49,23 PLNbrutto49,23 zł netto + 0% VAT
49,23 PLNbrutto49,23 zł netto + 0% VAT

Doctor's CarbRite Diet Bar Czekolada & Mięta - tylko 2g węglowodanów

Bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodycze - sięgni po baton CarbRite o smaku kruchych ciastek z miętową czekoladą i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
8,56 PLNbrutto6,96 zł netto + 23% VAT
8,56 PLNbrutto6,96 zł netto + 23% VAT

Doctor's CarbRite Diet Czekolada & Masło Orzechowe bez cukru - tylko 2g węglowodanów

Bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodycze - sięgni po czekoladowy-orzechowy baton CarbRite i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
9,64 PLNbrutto8,93 zł netto + 8% VAT
9,64 PLNbrutto8,93 zł netto + 8% VAT

Doctor's CarbRite Diet Cookie Dough bez cukru - tylko 2g węglowodanów

Smak ciasteczkowy, bez cukru. Bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodycze - sięgni po malinowo-czekoladowy baton CarbRite i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
10,98 PLNbrutto8,93 zł netto + 23% VAT
10,98 PLNbrutto8,93 zł netto + 23% VAT

Doctor's CarbRite Diet Baton bez Cukru - Prażony Kokos

Toasted Coconut - prażony kokos.  Bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodkości - sięgnij po intensywnie kokosowy baton CarbRite i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
9,64 PLNbrutto8,93 zł netto + 8% VAT
9,64 PLNbrutto8,93 zł netto + 8% VAT

Doctor's CarbRite Diet Baton bez Cukru - Cynamonowa Drożdżowka z Lukrem

Najnowszy smak!  Bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodycze - sięgnij po intensywnie cynamonowy baton CarbRite z nutą białej czekolady i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
7,46 PLNbrutto6,91 zł netto + 8% VAT
7,46 PLNbrutto6,91 zł netto + 8% VAT

Doctor's CarbRite Diet Baton bez Cukru - Czekolada, Karmel, Orzechy

Czekolada, Karmel i Orzechy ziemne - bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet  podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodycze - sięgni po intensywnie czekoladowo-karmelowy baton CarbRitez orzechami i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
8,56 PLNbrutto6,96 zł netto + 23% VAT
8,56 PLNbrutto6,96 zł netto + 23% VAT

Doctor's CarbRite Diet Bar Czekoladowe Brownie - tylko 2g węglowodanów

Bezcukrowe batony Doctor`s CarbRite Diet podbiły USA swoim bezkompromisowym smakiem - jeśli masz dość dietetycznych słodyczy, które nie zaspokajają twojej ochoty na słodycze - sięgni po baton CarbRite o smaku intensywnie czekoladowego ciacha brownie i przypomnij sobie smak idealnej słodkiej przyjemności.
10,98 PLNbrutto8,93 zł netto + 23% VAT
10,98 PLNbrutto8,93 zł netto + 23% VAT

CarbRite Diet Extra Rich Chocolate Chip Blondies Mix - mieszanka do keto ciasta biszkoptowego bez cukru

Extra Rich Blondies Baking Mix with Chocolate Chips firmy Universal Nutrition CarbRite Diet jest mieszanką do pieczenia ciasta typu Blondie z małą ilością węglowodanów prostych, bez maltitolu i cukrów dodanych. Nie zawiera sztucznych słodzików ani kwasów tłuszczowych typu trans. Idealna w kuchni diabetyków i osób stosujących diety niskowęglowodanowe.
49,04 PLNbrutto45,41 zł netto + 8% VAT
49,04 PLNbrutto45,41 zł netto + 8% VAT