Filtruj według
Wybierz kategorię
Cena
Filtrowanie
Kategorie

Wybierz kategorię

Szukaj po smaku

Lista produktów producenta Nuts'n more

Nuts 'N More Salted Caramel Masło Orzechowe z Białkiem

Nowy smak! Słodzine ksylitolem masło orzechowe z najwyższej jakości białkiem serwatkowym (WPC) o smaku solonego karmelu - jedna porcja to aż 12g pełnowartościowego białka, bogactwo błonnika i Omega 3! Unikatowe masła orzechowe Nuts 'N More to pyszny i zdrowy i wartościowy dodatek do diety osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
73,09 PLNbrutto73,09 zł netto + 0% VAT
73,09 PLNbrutto73,09 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Dark Chocolate 65% Cocoa - masło orzechowe z WPC i kakao, słodzone ksylitolem

Masło orzechowo-czekoladowe, ze świeżych orzechów ziemnych wzbogacone najwyższej jakości białkiem serwatkowym (WPC), słodzone ksylitolem, z dodatkiem najwyższej jakości ciemnej czekolady. Unikatowe masła orzechowe Nuts 'N More to pyszny i niezwykle zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
66,70 PLNbrutto66,70 zł netto + 0% VAT
66,70 PLNbrutto66,70 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Mocha Cappuccino Masło Orzechowe z ksylitolem i białkiem WPI

Wielbiciele kawowych słodyczy, łączcie się! Nowy smak masła NnM jest jak wizyta w ulubionym coffeeshopie. Idealnie kremowa konsystencja słodzonego ksylitolem masła w połączeniu z intensywnym smakiem i aromatem kawy to przebudzenie podniebienia i zastrzyk energii na cały poranek. Solidna porcja wysokiej jakości białka WPI, źródło błonnika, 100% naturalny skład i oczywiści zero dodatku cukru!
57,60 PLNbrutto57,60 zł netto + 0% VAT
57,60 PLNbrutto57,60 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Peanut Powder Maple Waffle - masło orzechowe w proszku, smak Gofry & Syrop Klonowy

Odtłuszczone masło orzechowe z naturalnym aromatem naleśników i syropu klonowego - połączenie najpyszniejszych śniadaniowych smaków! Ten sam świetny smak masła orzechowego Nuts 'N More a przy tym aż 85% tłuszczu mniej! Prosty, naturalny skład, żadnych sztucznych składników. Po prostu pyszne!
76,12 PLNbrutto76,12 zł netto + 0% VAT
76,12 PLNbrutto76,12 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Cookie Butter - masło orzechowe z ksylitolem 35g białka, Speculoos

Słodzone ksylitolem masło orzechowe o smaku maślanych herbatników z aromatycznych orzechów ziemnych z najwyższej jakości białkiem serwatkowym (WPC) - jedna porcja to aż 11g pełnowartościowego białka! Unikatowe masła orzechowe Nuts 'N More to pyszny i zdrowy i wartościowy dodatek do diety osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
66,70 PLNbrutto66,70 zł netto + 0% VAT
66,70 PLNbrutto66,70 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Masło Orzechowe z białkiem WPC i Ksylitolem

Masło orzechowe ze świeżych orzechów ziemnych wzbogacone najwyższej jakości białkiem serwatkowym (WPC), simieniem lnianym bogatym w kwasy Omega-3 i słodzone ksylitolem. Unikatowe masła orzechowe Nuts 'N More to pyszny i niezwykle zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
73,09 PLNbrutto73,09 zł netto + 0% VAT
73,09 PLNbrutto73,09 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Protein Dip'n Sauce Chipotle Lime - masło orzechowe z WPI i ksylitolem, dip do kuchni meksykańskiej

Pierwszy tego typu produkt Nuts ' n More High Protein Chipotle Lime Dip 'N Sauce to wzbogacone białkiem i siemieniem lnianym masło orzechowe z odrobiną ksylitolu i przyprawami kuchni tajskiej - doskonałe jako dip, smarowidło do wrapsów czy baza do dań kuchni azjatyckiej i meksykańskiej.
28,65 PLNbrutto28,65 zł netto + 0% VAT
28,65 PLNbrutto28,65 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Protein Dip'n Sauce Thai Curry - masło orzechowe z WPI i ksylitolem, dip do kuchni tajskiej

Pierwszy tego typu produkt Nuts ' n More High Protein Thai Curry Dip 'N Sauce to wzbogacone białkiem i siemieniem lnianym masło orzechowe z odrobiną ksylitolu i przyprawami kuchni tajskiej - doskonałe jako dip, smarowidło do wrapsów czy baza do dań kuchni azjatyckiej.
28,65 PLNbrutto28,65 zł netto + 0% VAT
28,65 PLNbrutto28,65 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Almond Butter - masło migdałowe z WPI i ksylitolem, tubka squeeze pack

Masło migdałowe ze świeżych migdałów wzbogacone najwyższej jakości białkiem serwatkowym (WPC), siemieniem lnianym bogatym w kwasy Omega-3 i słodzone ksylitolem. Unikatowe masła orzechowe Nuts "N More to pyszny i niezwykle zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
6,22 PLNbrutto6,22 zł netto + 0% VAT
6,22 PLNbrutto6,22 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Hazelnut Cocoa - masło laskowe z WPI z ksylitolem, tubka squeeze pack

Słodzone ksylitolem masło laskowe o smaku czekoladowym, słodzone ksylitolem, z aromatycznych orzechów laskowych, z najwyższej jakości białkiem serwatkowym (WPC) - aż 25 procent białka! Unikatowe masła orzechowe Nuts 'N More to pyszny i zdrowy i wartościowy dodatek do diety osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
7,80 PLNbrutto6,34 zł netto + 23% VAT
7,80 PLNbrutto6,34 zł netto + 23% VAT

Nuts ‘N More Gingerbread - proteinowe masło orzechowe z ksylitolem o smaku pierniczkowym

Słodzone ksylitolem masło orzechowe z dodatkiem białka serwatkowego WPI i siemienia lnianego, o intensywnym smaku piernikowym - czyste najwyższej jakości masło z roślinnym ksylitolem, wzbogacone o wysokiej jakości białko (aż 1/3 masy masła to białko) to pyszna zdrowa przekąska.
43,97 PLNbrutto43,97 zł netto + 0% VAT
43,97 PLNbrutto43,97 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Chocolate Coconut Almond Butter - masło migdałowe z czekoladą i kokosem, z WPI i ksylitolem

Masło migdałowe ze świeżych migdałów wzbogacone najwyższej jakości białkiem serwatkowym (WPI), kokosem i kawałkami ciemnej czekolady i słodzone ksylitolem. Unikatowe masła orzechowe Nuts "N More to pyszny i niezwykle zdrowy i wartościowy dodatek do diety zarówno osób intensywnie trenujących, jak i prowadzących siedzący tryb życia. Nuts 'N More - bo więcej znaczy lepiej!
79,46 PLNbrutto79,46 zł netto + 0% VAT
79,46 PLNbrutto79,46 zł netto + 0% VAT

Nuts 'N More Peanut Powder Birthday Cake - masło orzechowe w proszku

Odtłuszczone masło orzechowe z naturalnym aromatem śmietankowego tortu z kremem obsypanego kolorowymi drobinkami lukru - połączenie najpyszniejszych śniadaniowych smaków! Ten sam świetny smak masła orzechowego Nuts 'N More a przy tym aż 85% tłuszczu mniej! Prosty, naturalny skład, żadnych sztucznych składników. Po prostu pyszne!
65,38 PLNbrutto65,38 zł netto + 0% VAT
65,38 PLNbrutto65,38 zł netto + 0% VAT