• Obecnie brak na stanie
Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon 12 oz.
 • Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon 12 oz.
 • Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon 12 oz.
 • Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon 12 oz.
 • Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon 12 oz.
 • Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon 12 oz.
 • Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon 12 oz.
Kod produktu: 757901707209

Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon Bagels - niskowęglowodanowe bajgle cynamonowe

Obecnie brak na stanie

6 miękkich cynamonowych bajgli przeznaczonych dla osób na diecie low carb; jeden aromatyczny bajgiel ma tylko 120kcal, 2g węglowodanów netto, 14g błonnika i 14g białka! Szczególnie polecamy je po krótkim opieczeniu w tosterze

43,80 zł netto

43,80 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 342 g; 12.81zł/100g

Główny smak: Smak cynamon – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Great Low Carb Bread Company Bagels, Cinnamon Bagels - bajgle niskowęglowodanowe

Czy dieta low-carb musi oznaczać rezygnować z pieczywa? Na szczęście nie, zwłaszcza, jeśli jest to pieczywo, tak pyszne jak cynamonowe bajgle z dziurką!

Great Low Carb Bread Company Bagels to niskowęglowodanowe i niskokaloryczne wegańskie bajgle. Pojedynczy bajgiel zawiera zaledwie 120 kcal i 2 g węglowodanów netto, a przy tym aż 14g błonnika i 14g białka. Bajgle Great Low Carb Bread Company świetne sprawdzą się jako codzienny substytut pieczywa na diecie low-carb, to produkt wolny od GMO oraz sztucznych dodatków smakowo-zapachowych.

Dieta niskowęglowodanowa może sprawiać z początku pewne problemy. Jednym z nich - być może nawet największym - są stare nawyki żywieniowe. Wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić śniadania bez pieczywa. Jeśli jesteś jedną z nich, koniecznie spróbuj niskowęglowodanowych bajgli Great Low Carb Bread Company Bagels.

Pojedynczy bajgiel zawiera zaledwie 2g węglowodanów netto, dzięki temu, świetnie wpisuje się w dietę low-carb, nawet w jej najbardziej restrykcyjnej, ketogenicznej wersji. Bajgle Great Low Carb Bread Company sprawdzą się jako podstawa niskowęglowodanowego śniadania, podwieczorku czy jako dodatek do potraw z grilla. Każdy z nich ma aż 14g błonnika - ponad 2 razy więcej niż kromka chleba razowego. Pokrywa tym samym prawie połowę dziennej dawki włókna pokarmowego, zalecanej przez WHO. Zawarty w bajglach błonnik zapobiega zaparciom, występującym często jako skutek uboczny diety niskowęglowodanowej. Obniża też poziom LDL i minimalizuje ryzyko nowotworów jelita grubego.

Na uwagę zasługuje też wysoka zawartość białka - aż 14g w każdym bajglu. Proteiny zawarte w produkcie są głównie pochodzenia pszennego. Cechuje je więc wysoki udział procentowy alaniny - aminokwasu, odgrywającego kluczową rolę w procesie glukoneogenezy. Alanina poprawia wydolność organizmu podczas długotrwałego wysiłku, a także przyśpiesza proces regeneracji. Bajgle są również dobrym źródłem witaminy B9 - jeden pokrywa aż 12% średniego dziennego zapotrzebowania na kwas foliowy. Witamina B9 odpowiada za prawidłowy rozwój płodu, dlatego też produkt rekomendowany jest kobietom w ciąży.

Great Low Carb Bread Company, Cinnamon Begels - najważniejsze informacje:

 • odpowiednie dla diety ketogenicznej
 • można zamrażać
 • miękkie, gotowe do spożycia, nie wymagają pieczenia (ale opieczone są pyszne)
 • 14g białka w bajglu
 • 14g błonnika
 • 2g węglowodanów netto
 • zaskakująco krótki, prosty skład
 • niski indeks glikemiczny
 • słodzone tylko stewią
 • z dodatkiem prawdziwego cynamonu
 • bez konserwantów

Bajgle nie zawierają żadnych składników zwierzęcego pochodzenia, są odpowiednie dla wegan, nie ma w nich sztucznych barwników ani syntetycznych substancji modyfikujących smak i zapach. Warto podkreślić bardzo niską zawartość sodu (100 mg/bajgiel). W sytuacji, gdy z racji szerokiego zastosowania soli w przemyśle żywnościowym, niemal każdy spożywa jej zbyt dużo, ubogie w sód bajgle pomogą w utrzymaniu właściwej proporcji Na/K w diecie. Pieczywo to jest całkowicie wolne od tłuszczy trans, nie zawiera też nasyconych kwasów tłuszczowych. Dodatek oliwy z pierwszego tłoczenia nie jest uwarunkowanymi kwestiami wyłącznie smakowymi. Olej oliwkowy obfituje w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, redukujące poziom cholesterolu ogólnego i LDL. 

Wartości Odżywcze

Porcja 57g

Wartości odżywcze w:
Porcja 57g
100g
Kalorie
120.00
210.53
kJ
502.80
882.11
Tłuszcze, w tym
5.50
9.65
tłuszcze nasycone
0.00
0.00
Węglowodany, w tym
2.00
3.51
cukry
0.00
0.00
Błonnik
14.00
24.56
Białko
14.00
24.56
Sól
0.69
1.21

Great Low Carb Bread Company Cinnamon Bagels - miękkie  pieczywo, bajgle niskowęglowodanowe o wysokiej zawartości białka (25%) i błonnika (25%) z cynamonem i substancją słodzącą stewia

Masa netto: 342g (6 bajgli x 57g)

Składniki: woda, izolat białka pszennego (68%), błonnik pszenny, gluten pszenny, modyfikowana skrobia pszenna, oliwa z oliwek, inulina z cykorii, sól, drożdże, cynamon, substancja słodząca glikozydy stewiolowe, enzymy.

Alergeny: pszenica; może zawierać mleko, soję i orzechy 

Pakowano w atmosferze ochronnej.

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 210,5kcal/882,1kJ, tłuszcze 9,6g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 3,5g (w tym cukry 0,0g), błonnik 24,5g, białko 24,5g, sól 1,2g

Wartości odżywcze w 1 bajglu: wartość energetyczna 120,0kcal/502,8kJ, tłuszcze 5,5g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 2,0g (w tym cukry 0,0g), błonnik 14,0g, białko 14,0g, sól 0,68g

Producent:  wyprodukowano w USA dla Great Low Carb Bread Company, North Hollywood, California, CA 91605

Importer: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Po otwarciu zamknąć opakowanie i spożyć jego zawartość w ciągu 7 dni. Jeśli nie planujesz otwierania opakowania bezpośrednio po zakupie, zamróź je (fabrycznie zamknięte)