• Obecnie brak na stanie
KitKat Coffee Break (CHEAT MEAL) - Japanese mini bar
  • KitKat Coffee Break (CHEAT MEAL) - Japanese mini bar
  • KitKat Coffee Break (CHEAT MEAL) - Japanese mini bar
  • KitKat Coffee Break (CHEAT MEAL) - Japanese mini bar
  • KitKat Coffee Break (CHEAT MEAL) - Japanese mini bar
  • KitKat Coffee Break (CHEAT MEAL) - Japanese mini bar
  • KitKat Coffee Break (CHEAT MEAL) - Japanese mini bar
Kod produktu: 4902201178440
Cheat Meal

KitKat Blue Ocean (CHEAT MEAL) - japoński baton mini, Biała Czekolada & Sól Setouchi

Obecnie brak na stanie

Chrupiący wafelek oblany białą czekoladą z kryształkami soli morskiej z Serouchi

3,69 zł netto

3,69 PLN brutto
Ilość produktów:

Objętość netto 14 ml; 26.36zł/100ml

Główny smak: Smak biała czekolada – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak sól – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak Wanilia – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


Produkt z kategorii Cheat Meal - gdy czujesz, że należy ci się rozpusta, zasługujesz na nagrodę za tygodnie trzymania czystej michy i posiłek, w którym zapominasz o liczeniu makr, bo liczy się tylko smak!

Kit Kat Blue Ocean Sea Salt & White Chocolate  to wyjątkowa edycja wafelków KitKat na rynek japońsk. Błękity KitKat to doskonale zrównoważony smak soli morskiej  z Setouchi ze słodką, białą czekoladą. Ta edycja dedykowana jest szerzeniu świadomości na temat zagrożonego bogactwa życia morskiego, a dokładnie zwierząt które mogą wyginąć przez zanieczyszczenie Oceanów. Od 2019r japoński oddział Nestle dąży do ograniczenia odpadów z tworzyw sztucznych.

#SaveTheBlueOcean składnia do refleksji na temat sztucznych odpadów które trafiają do oceanów. 

Oprócz szczytnego celu KitKat Blue Ocean może poszczycić się znakomitym smakiem - to jeden z najbardziej wyrafinowanych, a przy tym uniwersalnych i harmonijnych kompozycji smakowych wśród azjatyckich wersji tego wafelka.

Kit Katy w wersji na rynek Japoński - ciekawostki

Japonia jest drugim co do wielkości krajem spożywającym „Kitkat” na świecie po ojczyźnie Wielkiej Brytanii. Kit Kat po raz pierwszy pojawił się w Japonii w 1973 roku, ale pierwszy 100-procentowy, prawdziwie markowy japoński Kit Kat pojawił się na przełomie tysiącleci, kiedy dział marketingu Nestlé Japan, producenta Kit Kats w tym kraju, postanowił eksperymentować z nowymi smakami, poziomami słodyczy i rodzajami opakowań w celu zwiększenia sprzedaży.

W Japonii wydano ponad 400 rodzajów KitKatów. Najpopularniejszym rodzajem Kit Kat w Japonii jest mini — opakowanie dwóch sztabek wielkości kęsa — a każdego roku dostępnych jest około 40 smaków, w tym podstawowe — zwykła mleczna czekolada, truskawka, sake, wasabi, matcha i banan tokijski. Chociaż tabliczka czekolady jest sprzedawana w ponad 100 krajach, w tym w Chinach, Tajlandii, Indiach, Rosji i Stanach Zjednoczonych, jest to jedna z najlepiej sprzedających się japońskich marek czekolady i osiągnęła tak wyróżniające się miejsce na rynku, większość ankietowanych osób w Tokio powiedziało że myśleli, że Kit Kat to produkt japoński.

Porcja 11.6 g W 100 g
Wartość energetyczna
kcal 64.00  kcal 551.72  kcal
kJ 268.16  kJ 2,311.72  kJ
Tłuszcze, w tym 3.60  g 31.03  g
tłuszcze nasycone 1.70  g 14.66  g
Węglowodany, w tym 7.40  g 63.79  g
cukry 7.30  g 62.93  g
Białko 0.43  g 3.71  g
Sól 0.20  g 1.72  g

Kit Kat, Blue Ocean Sea Salt White Chocolate Creme Wafer - chrupiący wafelek z kremem białej czekolady z dodatkiem soli w polewie z białej czekolady

Masa netto: 11,6g

Składniki: czekolada (cukier, laktoza, olej palmowy, pełne mleko w proszku, masło kakaowe), mąka pszenna, olej palmowy, laktoza, cukier, sól, drożdże, kakao w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy/emulgator, aromat, soda oczyszczona, żywność drożdżowa.

Alergeny: mleko, soja, gluten, pszenica; może zawierać orzechy ziemne

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 551,7kcal/2311,7kJ, tłuszcze 31,0g (w tym tłuszcze nasycone 14,6g), węglowodany 63,7g (w tym cukry 62,9g), białko 3,7g, sól 1,7g

Wartości odżywcze w 11.6g: wartość energetyczna 64,0kcal/268,1kJ, tłuszcze 3,6g (w tym tłuszcze nasycone 1,7g), węglowodany 7,4g (w tym cukry 7,3g), białko 0,4g, sól 0,2g

Producent: Wyprodukowano w Japonii dla Nestle Japan

Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu