BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, sachet 25g
 • BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, sachet 25g
 • BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, sachet 25g
 • BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, sachet 25g
 • BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, sachet 25g
 • BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, sachet 25g
 • BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, sachet 25g
Kod produktu: a25999076233038
BioTech USA

BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut, saszetka 25g

Data ważności: 19.09.2025Dostępny w magazynie

Napój w proszku na bazie izolatu białka serwatkowego z naturalnym aromatem i ekstraktem kokosowym, bez barwników i substancji słodzących.

5,88 zł netto

6,35 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 25 g; 25.40zł/100g

Główny smak: Smak kokos – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

BioTech USA IsoWhey Zero Natural to specjalny napój w proszku na bazie izolatu białka serwatkowego. Oprócz składnika bazowego jego dodatkowym wyróżnikiem jest naturalny aromat i ekstrakt kokosowy, nadający bogaty smak, który zachwyci także Ciebie! 

BioTech USA IsoWhey Zero Natural o naturalnym kokosowym smaku nie zawiera barwników, ani substancji słodzących, i jak wszystkie napoje białkowe w proszku IsoWhey Zero, nie zawiera glutenu, cukru i laktozy.

Iso Whey Zero jest optymalnym rozwiązaniem dla osób intensywnie trenujących, które w celu maksymalizacji wyników treningu potrzebują szybko wchłanianych aminokwasów. Składnikiem podstawowym tej odżywki jest tzw. Native Whey czyli Izolat Natywnego Białka Serwatki, który uzyskuje się ze świeżego mleka bezpośrednio po pasteryzacji, w procesie mikro- i ultrafiltracji w niskiej temperaturze - dopiero tak przygotowana serwatka jest poddawana procesowi pulweryzacji i suszenia; ten staranny wieloetapowy proces pozwala zachować najpełniejszą strukturę białka bogatą w immoglobulinę (przeciwciała) i będącą częścią układu odpornościowego laktoferynę.

Najważniejsze informacje o BioTech USA IsoWhey Zero Natural

 • wyjątkowo wysoka zawartość białka
 • zawiera izolat natywny białka serwatkowego
 • tylko naturalne aromaty
 • bez barwników
 • bez substancji słodzących
 • bez cukru
 • bez laktozy
 • bez glutenu
 • bez oleju palmowego
 • bez środków konserwujących
 • opakowanie wykonane ze zmniejszonej ilości plastiku

Wartości Odżywcze

Porcja 25g

Wartości odżywcze w:
Porcja 25g
100g
Kalorie
93.75
375.00
kJ
396.50
1,586.00
Tłuszcze, w tym
1.15
4.60
tłuszcze nasycone
1.00
4.00
Węglowodany, w tym
0.80
3.20
cukry
0.15
0.60
Białko
20.00
80.00
Sól
0.43
1.70

BioTech USA Iso Whey Zero Natural, Coconut - odżywka białkowa z ekstraktem kokosa, suplement diety, bez dodatku cukru i  bez substancji słodzących.

Masa netto: 25g

Składnikiizolat białka serwatki (mleko) 91% [izolat białka serwatki (mleko), emulgator (lecytyny (soja))], ekstrakt kokosowy instant 7% [ekstrakt kokosowy, skrobia hydrolizowana, maltodekstryna, białka mleka w proszku, regulator kwasowości (fosforany wapnia)], naturalny aromat, sól.

Alergeny: mleko, soja; Uwaga - możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarki i orzechów.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:  25g proszku  (1 porcja)

Przygotowanie 1 porcji: Wymieszać 1 porcję (25g, 1 miarka = 2 czubate łyżki) produktu z 250 ml. W dni treningowe - spożywać 2 porcje, jedną porcję po treningu w ciągu 45 minut i drugą między posiłkami. W dni bez treningu - spożywać jedną porcję rano i jedną porcję wieczorem. 

Wartość odżywcza (1 porcja: 25g): Wartość energetyczna 396kJ/ 94kcal, tłuszcz 1,2g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1g), węglowodany 0,8g (w tym cukry 0,15g), białko 20g, sól 0,42g

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc/ rok) i nr partii: patrz na opakowaniu obok kodu kreskowego.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed wilgocią, światłem i gorącem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące

Producent: wyprodukowano w Unii Europejskiej dla BioTech USA Polska Sp. z o.o. ul. Grota Roweckiego 24 lok. nr.14, Pabianice 95-200, Polska.

Importer i podmiot odpowiedzialny za informacje na temat żywności: BioTech USA Polska Sp. z o.o. ul. Grota Roweckiego 24 lok. nr.14, Pabianice 95-200, Polska.