• Obecnie brak na stanie
Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
 • Rule1 R1 Protein (2,5lbs) Chocolate Peanut Butter
Kod produktu: 196671004598

Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter - beztłuszczowa odżywka białkowa WPI & WPH, 0,96KG

Data ważności: 16.04.2024Obecnie brak na stanie

RULE1 R1 protein to najwyższej jakości odżywka białkowa, składająca się z dwóch najczystszych i najszybciej przyswajalnych frakcji białka, izolatu białek serwatki (WPI) oraz hydrolizatu białek serwatki (WPH). Odżywki tej serii mają nadzwyczajnie wysoką zawartość białka w przeliczeniu do kaloryczności, ma śladową zawartość węglowodanów i zero tłuszczu.

225,25 zł netto

277,06 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 960 g; 28.86zł/100g

Główny smak: Smak czekolada i masło orzechowe – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter - beztłuszczowa odżywka białkowa na bazie mieszanki WPI & WPH o smaku masła orzechowego z czekoladą, dostarczająca 25g białka w 110kcal.

Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter to najczystsza forma białka, jaka jest możliwa do osiągnięcia. To odżywka proteinowa będąca mieszanką izolatu białka serwatkowego (WPI) i hydrolizatu białka serwatki (WPH), czyli najszybciej przyswajalnych frakcji białek, której jedna porcja wnosi do organizmu aż 25 g wysokiej jakości białka, jednocześnie dostarczając zaledwie 0,5 g tłuszczów i 3 g węglowodanów. Tym samym Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter stanowi bezkonkurencyjną propozycję dla wszystkich miłośników aktywnego trybu życia, która dodatkowo zawiera ponad 6 g BCAA, czyli aminokwasów rozgałęzionych, które wykazują działanie antykataboliczne, a jednocześnie wspierają rozbudowę masy mięśniowej i opóźniają wystąpienie uczucia zmęczenia związanego z wysiłkiem fizycznym.

Ze względu na bogactwo białka, w Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter nie ma już miejsca na gluten, zagęszczacze czy sztuczne wypełniacze. Produkt oferowany przez markę wyróżnia się jednak doskonałą rozpuszczalnością – świetnie sprawdzi się zarówno jako odżywka białkowa wymieszana z mlekiem lub wodą, jak i również jako dodatek do owsianki, naleśników czy koktajli.

Co więcej, Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter to kapitalna kompozycja smakowa, będąca połączeniem rozpływającej się w ustach czekolady z kremową konsystencją masła orzechowego. To dokonała alternatywa dla niezdecydowanych, którym trudno dokonać wyboru pomiędzy dwoma, fantastycznymi smakami. W Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter możesz mieć oba naraz! Jednocześnie możesz mieć pewność, że odżywka połączona z płynem stanie się intensywnie czekoladowa, mleczna i… zachwycająca!

Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter to smaczne i dobre jakościowo białko, które nie zawiedzie zarówno amatorów aktywnego trybu życia, jak i profesjonalnych sportowców. To odżywka, po którą warto sięgnąć o każdej porze dnia, jednak ze względu na bogactwo niezbędnych aminokwasów, przyspieszających regenerację, produkt najlepiej sprawdzi się spożywany zaraz po zakończeniu treningu.

Rule1 R1 Protein Chocolate Peanut Butter to numer jeden wśród odżywek proteinowych, który od dziś stanie się numerem jeden również w Twojej diecie! Z takim wsparciem, wysiłek fizyczny to czysta przyjemność!

RULE1 R1 Protein to uznawane za jedno z najlepszych na świecie pod względem jakości białek, wysokiej jakości odżywka białkowa, składająca się z dwóch najczystszych i najszybciej przyswajalnych frakcji białka, izolatu białek serwatki (WPI) oraz hydrolizatu białek serwatki (WPH).

Rule 1 R1 Protein należy do elitarnego grona całkowicie beztłuszczowych odżywek białkowych, charakteryzuje się znikomą zwartość węglowodanów - ilość węglowodanów w 1 porcji oscyluje wokół poziomu śladowego 1g.

To jedno z najlepszych jakościowo białek na rynku równocześnie cechuje się znakomitą rozpuszczalnością, świetnym aminogramem i rewelacyjnym smakiem - nie ma takiej cechy, co do której nie wybijałoby się na tle konkurencyjnych produktów.

Odżywki białkowe z serii R1 Protein zawierają aż 25g białka w 110kcal, co jest niespotykanie wyśrubowaną proporcją - większość odżywek dostarcza 25g białka w 130kcal - 140kcal, i do tego najczęściej jest to białko pochodzące z koncentratu, a nie izolatu i hydrolizatu jak to mam miejsce w przypadku RULE1 R1 Protein.

Zarówno RULE1 R1 Whey Blend, jak i RULE1 R1 Protein są doskonałymi odżywkami z najwyższej półki, czym więc się od siebie różnią?  R1 Whey Blend to doskonały wybór dla większości sportowców i osób aktywnych fizycznie, oferuje doskonałe połączenie smaku, wartości i wartości odżywczych poprzez zmieszanie 3 frakcji białek, RULE1 Whey Blend ma nieco wyższą zawartość tłuszczy i węglowodanów, co przyczynia się do bogatszego smaku i bardziej kremowej konsystencji niż odżywczo czystsza formuła jaką jesst R1 Protein. R1 Protein to 100% izolatu i hydrolizatu białka serwatki (bez koncentratów serwatki WPC), w rezultacie jest praktycznie pozbawiony jakichkolwiek makroskładników innych niż białko - shake przygotowany z tej odżywki nie jest bardzo gęsty ani kremowy, składa się tylko ze smaku i białka, bez zagęstników i wypełniaczy poprawiających konsystencję. Dwuskładnikowa formuła R1 Protein jest dedykowana sportowcom wyczynowym, zawodnikom i zawodniczkom sportów sylwetkowych i sportów związanych z utrzymaniem określonej niskiej masy ciała (dżokeje, zawodnicy sportów podzielonych na kategorie wagowe, przede wszystkim sportów walki), osobom przestrzegającym ściśle rozpisanego na składniki makro odżywcze protokołu żywieniowego, w którym każdy gram tłuszczu, białka i węglowodanów ma znaczenie. Ze względu na łatwostrawność oraz szybką kinetykę wchłaniania, R1 Protein świetnie sprawdza się w okienku bezpośrednio potreningowym, przyczyniając się do poprawy bilansu azotowego oraz nasilenia syntezy białek,  prowadząc w ten sposób do efektywnej rozbudowy masy mięśniowej

R1 Protein to szybko trawione białko o minimalnej zawartości laktozy i dwóch szybko przyswajalnych, dobrze trawionych źródłach białka, które najlepiej wspierają budowę i utrzymanie masy mięśniowej. Czyste białko, 25g w porcji, zero spikingu, czyli sztucznego nabijania zawartości białka poprzez dodawanie pojedynczych aminokwasów - jest ich tyle, ile występuje naturalnie w białkach, w jednej porcji masz 5,5g BCAA.

Najważniejsze informacje o białku RULE1 R1 Protein:

 • ZERO białek nie mlecznych - tylko najwyższej jakości białka serwatkowe
 • ZERO spikingu, tylko czyste, kompletne białko
 • ZERO wypełniaczy
 • 25g szybko i łatwo trawionego białka w zaledwie 110kcal
 • 100% białka serwatkowego z 2 najlepszych źródeł: WPI i WPH
 • naturalnie wysoka zawartość BCAA i glutaminy 
 • doskonały smak i rozpuszczalność