• Obecnie brak na stanie
Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie
 • Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie
 • Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie
 • Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie
 • Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie
 • Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie
 • Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie
Kod produktu: e850228006984
Rich Piana

Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie - naturalny baton białkowy

Obecnie brak na stanie

Pasją legendarnego kulturysty Richa Piany było promowanie diety sportowców opartej o real whole foods - prawdziwe, wartościowe składniki. Nie zawsze jest to łatwe i możliwe, dlatego powstała sygnowana jego nazwiskiem linia naturalnych, wartościowych batonów białkowych o krótkim, czystym składzie: bez mleka i bez maltitolu, oparte o białko jaj i bataty.

13,87 zł netto

14,98 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 70 g; 21.40zł/100g

Główny smak: Smak biszkopt – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak jagoda – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak pekany – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie - baton o smaku ciasta z batatów z borówkami i pekanami

Rich Piana zasłynął cytatem:

"Dość tych śmieci. Dajmy ludziom prawdziwe jedzenie!"

Batony serii Real Food są ucieleśnieniem tego podejścia, powstały w ścisłej współpracy z producentami żywności, co umożliwiło stworzenie czystego, zdrowego batona składającego się wyłącznie z wartościowych składników - znajdziesz wśród nich bataty, jagody, pomarańcze i orzechy pekan, właściwie każdy ze składników tych batonów możesz kupić osobno w dobrym sklepie spożywczym, na liście składników nie ma obco brzmiących chemicznych sformułowań. Żadnych wypełniaczy, żadnej chemii.

Zawartość białka na poziomie 20g w batonie jest już dziś normą, ale co jest wyjątkowego w tych batonach, to fakt, że białko nie pochodzi z mleka (np. WPI, WPC, MPC, MP), lecz z białek jaja kurzego, co czyni te batony odpowiednimi także dla osób z nietolerancją laktozy czy nietolerancją białek mleka. Białko jaja kurzego to nieczęsto spotykany składnik w batonach proteinowych - przyczyna tego stanu rzeczy jest dość banalna, chodzi o koszt - białko jaja w proszku jest po prostu drogim składnikiem i mało która marka może sobie pozwolić na jego wykorzystanie; w przypadku Rich Piana 5% było to możliwe, ponieważ jest to marka, która specjalizuje się od dawna m.in. w produkcji odżywek białkowych opartych o to źródło protein, ma więc możliwość skorzystania ze skali produkcji, co wpływa na obniżenie kosztów surowca. Pomijając kwestię ceny tego składnika, białko jaja kurzego jest jednym z najbardziej wartościowych źródeł białka występujących w naturze, charakteryzuje się niezwykle wysokim wskaźnikiem przyswajalności - wskaźnik PDCAAS (Protein Digestibility-Corrected Amino Acid Score czyli Wskaźnik Strawności Białka Skorygowany o Profil Aminokwasowy to wskaźnik, który ocenia wartość odżywczą produktów białkowych równocześnie w oparciu o wysokość zawartości białka jako całości oraz o stopień zapotrzebowania ludzkiego organizmu na poszczególne aminokwasy i zdolności  ich strawienia/przyswojenia) dla jajek i białek jaja kurzego wynosi 1, czyli maksimum skali.

Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie - najważniejsze informacje:

 • czysty skład, żadnych chemicznych wypełniaczy
 • bez maltitolu
 • aż 20g białka
 • albumina (białko jaja) jako podstawowe źródło białka w batonie
 • bez nabiału (mleka)
 • zawiera wartościowe tłuszcze
 • czysty, prosty i krótki skład, żadnych wysoko przetworzonych składników

Rich Piana's 5% Nutrition to marka stworzona i prowadzona konsekwentnie zgodnie z filozofią, która przyświecała Richowi: przetworzyć najlepsze składniki na najlepszy produkt. Batony nie należą do najtańszych, ale za to są czyste, doskonałe jakościowo i smakowo i wartościowe odżywczo - filozofia, która narodziła się lata temu właśnie w formie marki Real Food.

Wartości Odżywcze

Porcja 70g

Wartości odżywcze w:
Porcja 70g
100g
Kalorie
240.00
342.86
kJ
1,005.60
1,436.57
Tłuszcze, w tym
10.00
14.29
tłuszcze nasycone
3.00
4.29
Węglowodany, w tym
16.00
22.86
cukry
5.00
7.14
Białko
20.00
28.57
Sól
1.33
1.90

Rich Piana Real Food Bar Sweet Potato Pie - baton proteinowy o smaku ciasta z batatów

Masa netto: 70g

Składniki: białka jaj, błonnik z tapioki, bataty, słodkie ziemniak (yam), orzechy pekan, organiczny olej palmowy, emulgator: lecytyna słonecznikowa, woda, płatki owsiane, substancja słodząca: sukraloza, naturalne aromaty, miazga pomarańczowa, sól morska, cynamon, gałka muszkatołowa, borówki.

Alergeny: zawiera jaja, orzechy. Może zawierać mleko, gluten, soję.

Wartości odżywcze w 1 batonie 70g: wartość energetyczna 1005kJ/240kcal, tłuszcze 10g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3g), węglowodany 16g (w tym cukry 5g), białko 20g, błonnik 10g, sól 1.33g.

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 1436kJ/343kcal, tłuszcze 14.3g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4.3g), węglowodany 22,8g (w tym cukry 7.1g), białko 28.6g, błonnik 14.3g, sól 1.9g.

Producent: wyprodukowano w USA dla Rich Piana - 5% Nutrition, 8285 Bryan Dairy Rd. Ste 190, 33777 Largo, Florida, USA

Dystrybutor: Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.