• Obecnie brak na stanie
Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
 • Schoolyard Snacks Keto Cereal - Peanut Butter
Kod produktu: 850013770519
Schoolyard Snacks

Schoolyard Snacks Keto Cereal Peanut Butter - keto płatki śniadaniowe bez cukru 56% białka

Obecnie brak na stanie

Schoolyard Snacks (dawniej Cereal School) to niskowęglowodanowe, odpowiednie dla diety ketogenicznej, paleo i niskowęglowodanowej chrupiące kuleczki śniadaniowe na bazie izolatu białka mleka (to rzadkość!), które nie zawierają żadnych syntetycznych słodzików, aromatów ani barwników. Jedna chrupiąca, słodka porcja dostarcza 16g-18g białka w około 120kcal.

52,83 zł netto

52,83 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 170 g; 31.08zł/100g

Główny smak: Smak masło orzechowe – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Schoolyard Snacks Keto Cereal Peanut Butter to keto płatki śniadaniowe o smaku masła orzechowego. Bez sztucznych słodzików, cukru, barwników, soi, glutenu i GMO.

Cereal School - tak nazywała się marka, która zrewolucjonizowała myślenie o płatkach śniadaniowych i zelektryzowała środowisko fitness swoimi płatkowymi cudami. Szybko zmienili nazwę na Schoolyard Snacks gdy okazało się, że kreatywność twórców sięga daleko poza horyzont płatków śniadaniowych, ale to właśnie megaproteinowe bezglutenowe płatki skrojone pod keto, z krótką listą składników z izolatem białek mleka na dumnym pierwszym miejscu stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Będąc dzieckiem najczęściej narzekamy na to, że wielu rzeczy nie wolno. Rodzice mają różne sposoby na „uprzykrzanie” życia swoim podopiecznym – zabraniają wcinać nieograniczoną ilość słodyczy, każą jeść dużo warzyw, szczególnie tych zielonych, nie pozwalają spędzać całego dnia przed komputerem i „gapić się na głupoty” oraz zarządzają, by wracać do domu o wyznaczonej porze. Kiedy sami stajemy się pełnoletni, a potem czasem nawet dorośli, przez pewien krótki moment czujemy, że jesteśmy panami samych siebie i możemy robić wszystko, co było w jakiś sposób limitowane i kontrolowane. Upajamy się wolnością i niezależnością. Później, nasyceni swobodą, zwykle zaczynamy prowadzić w miarę rozsądne, dojrzałe życie bez zbytnich szaleństw. No, najwyżej raz na jakiś czas zaplanujemy wyjście ze znajomymi na miasto albo spontaniczny wypad na lody.

Gdzie podziało się dziecko, które siedzi w każdym z nas? Przytłoczone codziennością i dojrzałością nie wychyla się ze swojej kryjówki. A naprawdę warto, by czasem ujrzało światło dzienne! Nie musicie skakać po kałużach i wspinać się na drzewa (chociaż nie jest to zabronione!), by poczuć dziecięcy luz. Wystarczy wrócić do małoletnich rytuałów, by poczuć się rewelacyjnie!

Jak mawiają Helen i Dylan, twórcy marki Schoolyard Snacks – „dorastanie jest przereklamowane i nadszedł czas, aby uwolnić wewnętrzne dziecko w każdym z nas”!

Schoolyard Snacks Keto Cereal Peanut to propozycja na śniadanie z dziecięcych lat. Chrupiące płatki śniadaniowe o smaku klasycznego masła orzechowego to odpowiedź na oczekiwania wielu dorosłych. I tych, którzy chcą być jak dziecko i tych, którzy mają dzieci i chcą dla nich jak najlepiej. :) Zacznijcie dzień od słodkich płatków, które pokochacie od pierwszego chrupnięcia! Od razu na myśl przychodzą do głowy rymowanki na ich temat:

 • bez zbóż – pełen luz
 • bez glutenu, więc nie ma problemu
 • bez cukru i lukru
 • full białka
 • krótki skład, żeby było łatwiej zapamiętać

Schoolyard Snacks Keto Cereal – Peanut są idealne dla osób na diecie ketogenicznej oraz dla diabetyków. Mało węglowodanów i brak zbędnych cukrów sprawiają, że każdy kęs jest lekki i zdrowy. Poza tym cieszą się sporą ilością białka, karmiącego mięśnie i wapnia dla zdrowych kości. Jedna porcja to tylko 3 g tłuszczu i ledwie 100 kalorii.

Pamiętaj, never grew up!

Wartości Odżywcze

Porcja 30g

Wartości odżywcze w:
Porcja 30g
100g
Kalorie
120.00
400.00
kJ
502.80
1,676.00
Tłuszcze, w tym
4.50
15.00
tłuszcze nasycone
0.50
1.67
Węglowodany, w tym
5.00
16.67
cukry
0.00
0.00
Błonnik
1.00
3.33
Białko
17.00
56.67
Sól
0.23
0.77

Schoolyard Snacks Keto Cereal Peanut Butter - niskowęglowodanowe płatki śniadaniowe o smaku masła orzechowego, zawierają substancje słodzące

Masa netto: 170g

Składniki: izolat białka mleka, prażone orzeszki ziemne, keto mieszanka substancji słodzących (alluloza, owoc mnicha), wysokooleinowy olej słonecznikowy, błonnik z tapioki, sól

Alergeny: mleko i składniki pochodzenia mlecznego, orzechy ziemne; 

Produkt bezglutenowy & wolny od soi.

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 400,0kcal/1676,0kJ, tłuszcze 15,0g (w tym tłuszcze nasycone 1,6g), węglowodany 16,6g (w tym cukry 0,0g), błonnik 3,3g, białko 56,6g, sól 0,7g

Wartości odżywcze w 30g: wartość energetyczna 120,0kcal/502,8kJ, tłuszcze 4,5g (w tym tłuszcze nasycone 0,5g), węglowodany 5,0g (w tym cukry 0,0g), błonnik 1,0g, białko 17,0g, sól 0,2g

Producent: Wyprodukowano w USA dla Mighty Brands Inc., Stany Zjednoczone

Dystrybutor: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed działaniem promieni słonecznych i źródłem intensywnych zapachów.