Bolero Drink

Bolero Drink Blackcurrant 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Czarna Porzeczka

Nowa formuła! Bolero ze stewią, bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, wzbogacony witaminą C. Saszetka do zmieszania z 1,5L wody. Słodzony stewią orzeźwiający napój o smaku czarnej porzeczki nie zawiera cukru i ma tylko 1kcal. 

Warianty
Bolero Drink Acerola 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak owoce aceroli by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-acerola-1kcal-mix-na-15l)
Acerola
Bolero Drink Apple 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak jabłkowy by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-jablko-1kcal-mix-na-15l)
Apple
Bolero Drink Açaí 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak jagody acai by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-acai-1kcal-mix-na-15l)
Acai
Bolero Drink Banana & Strawberry 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Banan & Truskawka by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-banan-truskawka-1kcal-mix-na-15l)
Banana & Strawberry
Bolero Drink Banana 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak bananowy by Bolero Drink (bolero-instant-fruit-flavored-drink-with-sweeteners-banana)
Banana
Bolero Drink Berry Blend 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Jagoda, Malina & Truskawka by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-berry-blend-1kcal-mix-na-15l)
Berry Blend
Bolero Drink Blackcurrant 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Czarna Porzeczka by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-czarna-porzeczka-1kcal-mix-na-15l)
Blackcurrant
Bolero Drink Blueberry 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Jagoda Leśna by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-jagoda-1kcal-mix-na-15l)
Blueberry
Bolero Drink Cherry 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Wiśnia by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-wisnia-1kcal-mix-na-15l)
Cherry
Bolero Drink Cherry Kola 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak wiśniowa cola by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-cherry-cola-1kcal-mix-na-15l)
Cherry Cola
Bolero Drink Cherry 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Wiśnia by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-wisnia-1kcal-mix-na-15l)
Cranberry
Bolero Drink Dragonfruit 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Pithaja Smoczy Owoc by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-dragonfruit-sachet)
Dragonfruit
Bolero Drink Elderberry 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Jagody Czarnego Bzu by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-elderberry-jagody-bzu-1kcal-mix-na-15l)
Elderberry
Bolero Drink Elderflower 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Kwiaty Dzikiego Bzu (kordial) by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-elderflower-dziki-bez-1kcal-mix-na-15l)
Elderflower
Bolero Drink Exotic 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Owoce Egzotyczne by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-exotic-1kcal-mix-na-15l)
Exotic
Bolero Drink Forest Fruit 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Owoce Leśne by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-owoce-lesne-1kcal-mix-na-15l)
Forest Fruit
Bolero Drink Gauanabana 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Graviola by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-guanabana-1kcal-mix-na-15l)
Guanabana
Bolero Drink Guarana 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Guarana by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-guarana-1kcal-mix-na-15l)
Guarana
Bolero Drink Guava 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Guawa by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-guava-1kcal-mix-na-15l)
Guava
Bolero Drink Honey Melon 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Melon Miodowy by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-melon-miodowy-1kcal-mix-na-15l)
Honey Melon
Bolero Drink Kiwi 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Kiwi by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-kiwi-1kcal-mix-na-15l)
Kiwi
Bolero Drink Kola 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak cola by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-cola-1kcal-mix-na-15l)
Cola
Bolero Drink Lychee 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Liczi by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-lychee-1kcal-mix-na-15l)
Lychee
Bolero Drink Mango 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Mango by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-mango-1kcal-mix-na-15l)
Mango
Bolero Drink Mango Chilli 9g - napój w saszetce bez cukru ze stewią, Mango & Chilli by Bolero Drink (bolero-drink-mango-chilli-napoj-instant-w-saszetce-ze-stewia-na-15l)
mango Chilli
Bolero Drink Multivitamin 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Multiwiamina by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-multiwitamina-1kcal-mix-na-15l)
Multivitamin
Bolero Drink Papaya 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Papaja by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-papaja-1kcal-mix-na-15l)
Papaya
Bolero Drink Passion Fruit 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Marakuja by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-marakuja-1kcal-mix-na-15l)
Passion Fruit
Bolero Drink Peach 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Brzoskwinia by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-brzoskwinia-1kcal-mix-na-15l)
Peach
Bolero Drink Pear 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Gruszka by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-gruszka-1kcal-mix-na-15l)
Pear
Bolero Drink Pineapple 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Ananas by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-ananas-1kcal-mix-na-15l)
Pineapple
Bolero Drink Plum (Śliwka) - napój instant ze stewią 1,5L by Bolero Drink (bolero-drink-plum-sliwka-napoj-instant-ze-stewia-15l)
Plum
Bolero Drink Pomegranate 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Granat by Bolero Drink (bolero-drink-pomegranate-9g-saszetka-do-napojow-bez-cukru-ze-stewia-granat)
Pomegranate
Bolero Drink Raspberry 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Malina by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-malina-1kcal-mix-na-15l)
Raspberry
Bolero Drink Red Grape 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Czerwone Winogrona by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-czerwone-winogrona-1kcal-mix-na-15l)
Red Grape
Bolero Drink Strawberry 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Truskawka by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-truskawka-1kcal-mix-na-15l)
Strawberry
Bolero Drink Waldmeister 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Marzanka by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-marzanka-1kcal-mix-na-15l)
Waldmeister
Bolero Drink White Grape 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Białe Winogrona by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-biale-winogrona-1kcal-mix-na-15l)
White Grape
Bolero Drink Watermelon 9g - saszetka do napojów bez cukru ze stewią, Arbuz by Bolero Drink (bolero-ze-stewia-arbuz-1kcal-mix-na-15l)
Watermelon
Cena standardowa 2,35 zł
/ 9g
(100g - 26,11 zł)

Data ważności: -

Opis

Bolero Drink Blackcurrant 9g – napój instant w saszetce, ze stewią, smak Czarna Porzeczka

Niskokaloryczne napoje Bolero, znane niemal w 50 krajach świata, teraz dostępne także w Polsce. To orzeźwiające saszetki bez kalorii o owocowym smaku Czarna Porzeczka, słodzone stewią i bez cukru. Pomaga utrzymać niską kaloryczność diety, jest odpowiednie dla diabetyków, bez glutenu, z 0 węglowodanów i mniej niż 5 kcal na porcję, a przy tym zawiera witaminę C, która pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Wsyp zawartość saszetki do 1,5 L wody, wstrząśnij lub zamieszaj – gotowe! Intensywność smaku możesz łatwo dostosować ilością wody, uzyskując delikatny lub bardziej skoncentrowany napój.

Saszetka Bolero jest lekka, zajmuje minimalne miejsce i łatwo zabrać ją ze sobą do pracy, na trening, do szkoły, na wakacje, w podróż czy w bagaż podręczny. To wygodna alternatywa dla gotowych napojów w butelkach, soków i słodzonych lemoniad – zawsze pod ręką i w zdrowej wersji.

Możliwe zastosowania Bolero Drink Blackcurrant 9g:

  • Klasyczny napój na zimno – rozpuść saszetkę w 1,5 L wody i uzyskaj orzeźwiający napój bez cukru, idealny do codziennego nawodnienia.
  • Napój z wodą gazowaną – użyj do gazowanej wody, aby stworzyć lekką lemoniadę o kwaskowato-słodkim charakterze.
  • Napój na ciepło – doskonały w chłodniejsze dni; rozpuść w gorącej wodzie i ciesz się owocowym aromatem.
  • Baza do smoothie – dodaj do ulubionego smoothie lub koktajlu, aby wzmocnić owocowy smak bez dodatkowych kalorii.
  • Dodatek do skyru, jogurtu lub twarogu – wzbogaci kremowe deserowe bazy o naturalny kolor i cytrusowo-porzeczkowy akcent.
  • Aromatyzowanie galaretek i musów – użyj jako naturalnego aromatu i koloru w deserach bez cukru.
  • Dodatek do owsianki i chia puddingu – wzbogać śniadanie o owocowy posmak bez kalorii.
  • Poncz do ciast i naleśników – zastąp część płynu w przepisach likwidując kalorie i cukier.
  • Baza do mocktaili – tworzy lekkie, bezkaloryczne drinki na bazie wody lub soku.
  • Kostki lodu smakowe – zamroź mieszankę dla kubków smakowych lub granity o intensywnym kolorze.

Dlaczego warto wybrać Bolero Drink Blackcurrant 9g?

  • Brak cukru – napój słodzony stewią, bez dodanego cukru.
  • Niskokaloryczny – mniej niż 5 kcal na porcję (0–niskokaloryczny charakter zależny od dawki).
  • Regulowana intensywność smaku – im więcej wody, tym delikatniejszy smak, im mniej wody – intensywniejszy.
  • Naturalny barwnik z marchwi – barwnik spożywczy z marchwi nadaje atrakcyjny kolor bez konieczności sięgania po sztuczne dodatki.
  • Ekonomiczność saszetki – jedna saszetka wystarcza do przygotowania dużej porcji napoju, co czyni ją praktyczną i oszczędną.
  • Wygoda przechowywania i podróżowania – poręczna saszetka, łatwa do zabrania w każde miejsce.
  • Wszechstronność w napojach i kuchni fit – świetnie sprawdzi się w wodzie, deserach, śniadaniach i domowych napojach.

Bolero Drink Blackcurrant 9g to doskonały wybór dla osób ograniczających cukier, na diecie redukcyjnej, aktywnych i zabieganych – gwarantuje urozmaicenie wody, jogurtu, deserów fit i domowych napojów. Smak Czarna Porzeczka wnosi orzeźwiający, lekko kwaskowy, owocowy akcent do każdej sytuacji – od porannego śniadania po wieczorny deser. Wypróbuj już dziś i ciesz się zdrową alternatywą, która nie dodaje kalorii, a zwiększa możliwości kulinarnego eksperymentowania.

Składniki: Skład : kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, substancja wypełniająca maltodekstryna, aromaty, naturalne aromaty, substancje słodzące: acesulfam potasowy, sukraloza, glikozydy stewiolowe, regulator kwasowości cytrynian trójsodowy, substancja przeciwzbrylająca fosforan trójwapniowy, substancje zagęszczające: guma guar i guma akacjowa, kwas L-askorbinowy (witamina C), barwnik spożywczy: koncentrat barwiący z marchwi.

Informacje dodatkowe: Bolero Instant Fruit Flavoured Drink with sweeteners, Blackcurrant - Mix w proszku do przygotowania napoju o smaku czarnej porzeczki z substancjami słodzącymi

Producent: Bolero Drink

Instrukcje: Sposób przyrządzenia: Rozpuść saszetkę w 1,5L wody, wstrząsnąć. Dla uzyskania delikatniejszego smaku rozpuścić w większej ilości wody (do 2 litrów).

Przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu

Porcja: 330g

Zastosowane substancje słodzące: Acesulfam potasu, Stewia, Sukraloza

Substancje słodzące których unikasz: Aspartam, Cukier, Cyklaminian sodu, Erytrytol, Fruktoza, Glukoza, Ksylitol, Laktitol, Maltitol, Sorbitol, Syrop glukozowo-fruktozowy, Tagatoza, Miód, Izomalt

Produkty wege i eko: Odpowiedni dla wegan, Odpowiedni dla wegetarian

Wyklucz alergeny: Mleko, Soja, Gluten, Orzechy, Jaja

Masa netto: 9g

Wartości odżywcze w: 330g 100g Wartość energetyczna 1.62 0.49 kJ 6.78 2.05 Tłuszcze, w tym 0.00 0.00 kwasy tłuszczowe nasycone 0.00 0.00 Węglowodany, w tym 0.20 0.06 cukry 0.01 0.00 Błonnik 0.02 0.01 Białko, w tym 0.00 0.00 Sól 0.00 0.00
Smaki
  • czarna porzeczka czarna porzeczka

Szefowa poleca

Cena standardowa 2,35 zł
Bolero Drink Blackcurrant 9g - napój instant w saszetce, ze stewią, smak Czarna Porzeczka
2,35 zł