• Obecnie brak na stanie
LorAnn Oils Flavor Fountain Birthday Cake for Ice Cream Makers, Shakes & Smoothies
  • LorAnn Oils Flavor Fountain Birthday Cake for Ice Cream Makers, Shakes & Smoothies
  • LorAnn Oils Flavor Fountain Birthday Cake for Ice Cream Makers, Shakes & Smoothies
  • LorAnn Oils Flavor Fountain Birthday Cake for Ice Cream Makers, Shakes & Smoothies
Kod produktu: f023535705059
LorAnn Oils

LorAnn's Flavor Fountain Banana Royale aromat do szejków i lodów

Obecnie brak na stanie

Profesjonalny aromat spożywczy LorAnn Oils do lodów, dietetcznych koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Wysokoskoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu. Łatwe w użyciu, wydajne.

Aromat tortu urodzinowego.

10,81 zł netto

13,30 PLN brutto
Ilość produktów:

Objętość netto 50 ml; 26.60zł/100ml

Główny smak: Smak banan – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak banana royale – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Pamiętasz to marzenie z dzieciństwa, żeby urodziny były każdego dnia a na śniadanie, obid i kolację codziennie można było jeść tort? Spełnienie tego marzenia jest na wyciągnięcie ręki dzięki LorAnn's Flavor Fountain Birthday Cake - czyli aromatowi o smaku tortu z waniliowym kremem i kolorową posypką cukrową.

Aromaty spożywcze LorAnn's doskonale nadają się do domowych lodów, dietetycznych koktajli i mlecznych deserów. Aromaty Flavor Fountains są stabilne w wysokich temperaturach i nadają się także dla pieczenia.

Aromaty LorAnn Oils Flavor Fountain:

+ szybkie, proste w użyciu.

+ intensywny naturalny smak

+ wysoka wydajność

+ bezglutenowe

+ dobrze rozpuszczalne w wodzie

LorAnn Oils Flavor Fountain Banana Royale for ice cream makers, shakes & smoothies  - Aromat bananowo-karmelowy do lodów, koktajli i szejków

Objętość netto: 50ml

Składniki: glikol propylenowy, woda, barwniki spożywcze: E102, E110 i E129, alkohol etylowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, substancja zagęszczająca guma ksantanowa, kwas cytrynowy, aromaty spożywcze. E102, E110 i E129 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Producent:  Wyprodukowano w USA dla LorAnn Oils Inc., Lansing, MI, 48910

Dystrybutor: Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Dozowanie: Lody: stosować 1 płaską łyżeczkę na 0,75L lodów. Koktajle: 1 płaska łyżeczka na 0,5L koktajlu. Jogurty, desery - według uznania do smaku.