Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Produkt odpowiedni dla diety
Zastosowane substancje słodzące
Subst. słodzące, których unikasz
więcej... mniej
Kaloryczność porcji
Produkty Wege i Eko
Wyklucz alergeny
Bezglutenowy
Smak
Filtrowanie
Kategorie

Wybierz kategorię

Szukaj po smaku

Substytuty soli 11 produktów

Pięć Przemian płatki drożdżowe nieaktywne

Płatki drożdżowe nieaktywne to produkt spożywczy przeznaczony do stosowania jako dodatek do sosów, zup czy jogurtów, znakomite jako naturalny wzmacniacz smaku (umami), jako wegański substytut parmezanu, jako dodatek do sosów, zup, makaronów a nawet posypka smakowa do sałatek.
14,72 PLNbrutto11,97 zł netto + 23% VAT
14,72 PLNbrutto11,97 zł netto + 23% VAT

Saxa So-Low Reduced Sodium Salt sól niskosodowa, substytut soli, sól potasowa

Saxa So-Low sól niskosodowa; unikalne połączenie chlorku sodu z chlorkiem potasu tworzące doskonałą w smaku, zdrowszą alternatywę dla soli kuchennej. Dieta nisosodowa stanowi pomaga utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi; normalizuje gospodarkę wodną organizmu i pomaga zwalczać uczucie 'ciężkich nóg' związane z zatrzymaniem nadmiaru wody.
18,24 PLNbrutto14,83 zł netto + 23% VAT
18,24 PLNbrutto14,83 zł netto + 23% VAT

Coconut Secret Raw Coconut Vinegar kokosowy sos vinaigrette bez soi

Coconut Vinegar to ocet kokosowy w smaku oraz zastosowaniu przypominający nasz tradycyjny ocet jabłkowy lub balsamiczny. Filipińska przyprawa pozyskiwana w procesie fermentacji znajduje powszechne zastosowanie w kuchni orientalnej oraz indyjskiej. Charakteryzuje się kwaśnym smakiem z lekko wyczuwalną drożdzową nutą.
39,87 zł-5,99%37,48 PLNbrutto34,70 zł netto + 8% VAT
39,87 zł-5,99%37,48 PLNbrutto34,70 zł netto + 8% VAT

Lo Salt zamiennik soli, sól potasowa 350g

LoSalt sól niskosodowa; unikalne połączenie chlorku sodu z chlorkiem potasu tworzące doskonałą w smaku, zdrowszą alternatywę dla soli kuchennej. Dieta nisosodowa stanowi pomaga utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi; normalizuje gospodarkę wodną organizmu i pomaga zwalczać uczucie 'ciężkich nóg' związane z zatrzymaniem nadmiaru wody.
17,34 PLNbrutto14,10 zł netto + 23% VAT
17,34 PLNbrutto14,10 zł netto + 23% VAT

Meridian Yeast Extract - bezglutenowa pasta drożdżowa z witaminą B12

Brązowa pasta drożdżowa kojarzona jest przede wszystkim z marką Marmite, ale ten smolisty anglosaski przysmak wytwarza także marka Meridian. Solona pasta z ekstraktu drożdżowego wzbogacona witaminą B12 - 100g pasty dostarcza 52mcg tej witaminy, co pokrywa 2000% dziennego rekomendowanego zapotrzebowania na nią.
37,32 PLNbrutto30,34 zł netto + 23% VAT
37,32 PLNbrutto30,34 zł netto + 23% VAT

Sól niskosodowa - idealna dla osób ograniczających sól / sód w diecie

Dieta to nie tylko liczenie kalorii. Dieta to kompletna zmiana sposobu odżywiania się. Potrawy dostępne w sklepach zawierają nierzadko bardzo dużą ilość soli. Dla wszystkich, którzy muszą lub chcą zrezygnować z soli alternatywą jest sól niskosodowa dostępna w Guiltfree.pl. Sód (czyli składnik soli) współodpowiedzialny jest za gromadzenie się w organizmie zbyt dużej ilości wody (sód dostający się do krwi musi zostać „rozcieńczony” by nie zagrażał naszemu zdrowiu, dlatego też organizm gromadzi większą ilość wody). Nadmiar wody w organizmie to wyższa waga, ociężałe nogi i przede wszystkim ryzyko nadciśnienia. Wielu klientów przychodzących do naszego sklepu dietetycznego stara się ograniczać ilość spożywanej soli i większość z nich nie wie o tak zwanej soli potasowej, która ma także słony smak lecz nie zawiera sodu. Sól potasowa zaczyna być stosowana także w niektórych produktach dietetycznych.  Przykładem jest suszona wołowina Indiana Jerky (także dostępna w naszym sklepie), która mimo bardzo słonego smaku nie zawiera sodu.