Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Produkt odpowiedni dla diety
Subst. słodzące, których unikasz
więcej... mniej
Kaloryczność porcji
Produkty Wege i Eko
Wyklucz alergeny
Bezglutenowy
Smak
Typ Cukierków
Smak Cukierków
Filtrowanie
Kategorie

Wybierz kategorię

Szukaj po smaku

Gotowe spody do pizzy 6 produktów

Golden Home Ultra Thin Crust Pizza - spody do pizzy proteinowej 18g białka & 8g węglowodanów

Golden Home Ultra Thin Pizza Crust to gotowy spód do pizzy proteinowej; ultra cienki spód pizzy z super chrupiącego ciasta zawiera aż 18gbiałka i tylko 8g węglowodanów.
32,55 PLNbrutto32,55 zł netto + 0% VAT
Data ważności: 31.12.2027
32,55 PLNbrutto32,55 zł netto + 0% VAT
notifications powiadom mnie

ThinSlim Zero Carb Pizza Crust - proteinowo-błonnikowa pizza bez węglowodanów 90kcal

Spód do pizzy ThinSlim Zero Carb Pizza Crustb jest niskokaloryczny, nie zawiera w ogóle węglowodanów i jest oparty o bardzo wolno trawione składniki. Pieczywo i wypieki ThinSlim Love the Taste Zero Carb są idealne dla osób na dietach niskowęglowodanowych, ze szczególnym uwzględnieniem diety ketogenicznej.
45,89 PLNbrutto45,89 zł netto + 0% VAT
45,89 PLNbrutto45,89 zł netto + 0% VAT
notifications powiadom mnie

RIMA Benssere PizzaRima Fit - gotowy keto spód do pizzy, włoska robota!

Gotowy do użycia, oryginalny włoski spód do pizzy na bazie drożdżowego ciasta pizzowego, w którym część mąki zastąpiono błonnikiem i białkiem - ciasto ma smak i konsystencję znakomitej włoskiej pizzy, ale cała wielka pizza ma zaledwie 300kcal, w tym 28g białka i 48g błonnika!
20,95 PLNbrutto20,95 zł netto + 0% VAT
20,95 PLNbrutto20,95 zł netto + 0% VAT
notifications powiadom mnie

Gotowe, super-cienkie i niskokaloryczne spody do pizzy 

Pizza kojarzy się z daniem wysokokalorycznym i zdecydowanie nieprzystającym do jakiejkolwiek diety, dużo w niej tłuszczu, węglowodanów a tym samym kalorii. Nie zmienia to faktu, że pizza jest pyszna i nie zmienia to faktu, że dzięki Guiltfree.pl nawet na diecie możesz się cieszyć fantastyczną pizzą light. Jeśli poszukujesz gotowych mieszanek do przygotowania białkowej pizzy zapraszamy Cię do działu „dania białkowe” do podkategorii „pizza proteinowa”. W tej kategorii znajdziesz gotowe spody do pizzy light o niskiej kaloryczności i niskiej zawartości węglowodanów. Samodzielne przygotowanie białkowego spodu do pizzy nie jest zadaniem łatwym dlatego lepiej jest skorzystać z gotowych mieszanek a już zupełnie najprościej upiec pizzę na gotowym spodzie lub na jednym z wrapsów marki „Flatout”. Jeśli dysponujemy niskokalorycznym spodem do pizzy skomponowanie reszty będzie już banalnie proste. Dodatki takie jak mięso, warzywa czy sos pomidorowy nie przysporzą twojemu daniu niepożądanych składników, jeśli ograniczasz tłuszcz uważaj na ilość dodanego sera.