• Promocja
 • -5,36%
 • Obecnie brak na stanie
Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
 • Perfect Keto, Keto Base, Chocolate
Kod produktu: 850000124073
Perfect Keto

Perfect Keto Base, Chocolate - ketony egzogenne 15kcal, smak czekoladowy

Obecnie brak na stanie

Perfect Keto Base uważany jest za najbardziej efektywny suplement BHB zawierający egzogenne ketony na rynku USA. Odpowiedni dla zaprawionych w bojach keto-weteranów i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z ketozą, pomaga osiągnięcie stanu ketozy oraz błyskawiczny powrót do niej po węglowodanowych wpadkach.

327,33 zł

286,84 zł netto

309,79 PLN brutto Zniżka 5,36%
Ilość produktów:

Masa netto 243 g; 127.49zł/100g

Główny smak: Smak ciemna czekolada – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to PLN

  

Masz problem z wejściem w ketozę, często wypadasz ze stanu ketozy, zdarza ci się zaszaleć z węglowodanami i trudno ci wrócić na właściwe tory? 

Przejście z diety opartej o węglowodany na dietę z przewagą tłuszczu jest ciężkim wyzwaniem samo w sobie, oznacza pożegnanie się z wieloma lubianymi produktami. Nagrodą za te wyrzeczenia jest szybko postępujący początkowo spadek masy ciała, ta nagroda w formie zmniejszającej się na wadze liczby jest siłą napędową ułatwiającą wytrwanie w limitach diety ketogenicznej. Ale w pewnym momencie przychodzi zastój - ciągle przestrzegasz zasad, a jednak waga przestała spadać. Nie wiesz co się dzieje, to frustrujące, masz ochotę się poddać. Perfect Kto Base to Twoja tajna broń. Twoje keto-koło ratunkowe.

Stworzony z wysokiej jakości beta-hydroksymaślanu (ang. beta hydroxy-butyrate, w skrócie BHB), bez wypełniaczy czy zbędnych dodatków, Perfect Keto Base ułatwia osiągnięcie ketozy, powrót do niej i utrzymanie organizmu w tym stanie. Poza błyskawicznym działaniem i nieporównywalną z innymi podobnymi produktami skutecznością*, Perfect Keto Base ceniony jest za smak, nie ma bowiem gorzkawo-kwaskowatego posmaku charakterystycznego dla większości suplementów z ketonami egzogennymi dostępnych na rynku.

Diety oparte o węglowodany sprawiają, że chcesz jeść więcej, to samonapędzające się koło wiecznego głodu. Dieta ketogeniczna ograniczając do minimum spożycie węglowodanów niejako zmusza organizm do sięgnięcia po energię zmagazynowaną w formie tkanki tłuszczowej, będącą źródłem stabilnej energii. Zwolennicy diety keto cenią sobie stan ketozy nie tylko ze względu na walory dietetyczne, ale także przez wzgląd na stan określany jako czystość umysłu, wysoki poziom skupienia i produktywności, jakiego doświadczają utrzymując ciało w stanie ketozy. BHB jest preparatem, który ułatwia osiągnięcie ketozy i czerpanie z wszystkich korzyści, jakie przynosi to ciału i umysłowi. Beta-hydroksymaślan czyli ciała ketonowe to ogólne określenie grupy organicznych związków chemicznych będących pośrednimi metabolitami tłuszczów, które są wykorzystywane przez organizm  jako źródło energii dla funkcjonowania mózgu, mięśni i serca w związanym m.in. z niskim poziomem glukozy we krwi oraz istotnie zredukowaną podażą węglowodanów stanie ketozy. BHB jest w warunkach naturalnych substratem utlenianie kwasów tłuszczowych w wątrobie w wyniku konsekwentnie przestrzeganej, odpowiednio zbilansowanej energetycznie diety ketogenicznej. Mówiąc prościej, BHB w formie suplementu to molekuła, którą ludzki organizm uznaje za ciało ketonowe - stąd określenie ketony egzogenne, czyli inne niż te, które są wytwarzane samodzielnie, wewnętrznie, przez nasze ciało. BHB to jedna z głównych molekuł umożliwiających organizmowi przetwarzanie zasobów w energię w braku glukozy, czyli podstawowego paliwa. Tak na marginesie, technicznie, a właściwie chemicznie, rzecz biorąc, BHB nie jest ciałem ketonowym. Ciała ketonowe, inaczej ketony, to węgle karbonylowe, połączone wiązaniem z dwoma dodatkowymi atomami węgla. Atom węgla ma do dyspozycji 4 wiązania, jeśli połączy się jednym podwójnym wiązaniem z tlenem, i dwoma pojedynczymi wiązaniami z dwoma atomami węgla-mamy ciało ketonowe. Jeśli mamy atom węgla połączony podwójnym wiązaniem z tlenem (grupa karbonylowa),który jest powiązany dodatkowo nie z dwoma atomami węgla, ale z grupą -OH, otrzymujemy kwas karboksylowy. To wbrew pozorom fascynujące, ale tylko dla chemików. Na potrzeby zrozumienia diety ketogenicznej, a przede wszystkim osiągnięcia ketozy, można traktować BHB jako jeden z 3 rodzajów ciał ketonowych nie zagłębiając się w biochemiczne detale.

Perfect Keto Base ma zero węglowodanów, zero zagęstników w rodzaju gumy ksantanowej czy gumy guar, nie zawiera cukru ani sztucznie zwiększających objętość preparatu wypełniaczy. Sprawdź etykiety skłądowe innych preparatów z exogenous ketones - znajdziesz w nich zagęstniki, wypełniacze i stabilizatory i inne zbędne składniki - tu ich nie ma.  Po prostu czyste, wydajne ketony i naturalne dodatki smakowe, to wszystko, czego potrzeba, aby zoptymalizować proces wchodzenia i utrzymywania ketozy.

Możesz mieszać Perfect Keto Base z wodą, mleczkiem kokosowym, mlekiem migdałowym, kawą, dodawać do kawy, szejka czy ulubionego napoju niskowęglowodanowego, łączyć z MCT. Perfect Keto Base charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością i mieszalnością, nie wymaga używania blendera

Perfect Keto Base może być wykorzystywany jako poranny zastrzyk energii i sposób na szybkie podniesienie poziomu ketonów z rana, przed treningami dla zwiększenia ich efektywności albo w środku dnia dla podniesienia poziomu ketonów, a tym samym wygaszenia ewentualnych stanów zapalnych, ogólnej poprawy samopoczucia i dodania energii. Pamiętaj, żeby nie przekraczać zalecanej maksymalnej liczby 3 porcji w ciągu dnia. Dla osiągnięcia najlepszych efektów producent zaleca przyjmowanie Perfect Keto Base na pusty żołądek.

Perfect Keto Base - najważniejsze informacje na temat suplementacji ketonami egzogennymi:

 • natychmiastowe podniesienie poziomu ciał ketonowych
 • ułatwia osiągnięcie i utrzymanie stanu ketozy
 • sprzyja utracie masy ciała
 • zwiększa skupienie uwagi
 • pomaga zwalczać objawy tzw. keto grypy (ang. keto flu)
 • pomaga utrzymać uczucie energii
 • przyczynia się do obniżenia stanów zapalnych
 • bez glutenu
 • bez mleka
 • łatwa rozpuszczalność, nie wymaga blendera
 • bez wypełniaczy, zagęstników, sztucznych składników
 • zero węglowodanów, zero cukru

Perfect Keto Base - kiedy i jak używać?

 • Dodaj do kawy lub szejka, zmieszaj z wodą lub ulubionym mlekiem, krowim albo roślinnym. Preparat dobrze się rozpuszcza, blender nie jest potrzebny.
 • Czasami mniej znaczy więcej - zacznij od rozpuszczenia pół miarki z wodą, wiele osób preferuje właśnie taką wersję, a niekoniecznie keto wersję szejka z Maca czy Starbucksa czyli podkręcony kawowy szejk z kremówką, MCT i słodzikiem. 
 • Zacznij od połowy porcji, sprawdź, jak reaguje Twoje ciało
 • Używaj rano, przed treningiem, albo w ciągu dnia, gdy czujesz spadek energii
 • Użyj rano, jeśli poprzedniego dnia zaszalałeś z węglowodanami i wypadłeś z ketozy
 • Największą skuteczność obserwuje się gdy Perfect Keto Base stosowany jest na pusty żołądek
 • Nie przekraczaj 3 porcji dziennie

* Zastanawiasz się, czy warto? Koniecznie przeczytaj opinie o Perfect Keto Base na amerykańskim Amazonie, ponad 3600 rzetelnych opinii od zweryfikowanych użytkowników https://www.amazon.com/Perfect-Keto-Exogenous-Ketones-Beta-Hydroxybutyrate/dp/B01M7XI35O

Wartości Odżywcze

Porcja 16.2g

Wartości odżywcze w:
Porcja 16.2g
100g
Kalorie
60.00
370.37
kJ
251.40
1,551.85
Tłuszcze, w tym
0.00
0.00
tłuszcze nasycone
0.00
0.00
Węglowodany, w tym
1.25
7.69
cukry
0.00
0.00
Białko
0.00
0.00
Sól
2.34
14.44

Perfect Keto Keto Base Chocolate - suplement diety BHB o smaku czekoladowym, bez dodatku cukru, zawiera substancję słodzącą

Masa netto: 243g

Składniki: BHB kwas 3-hydroksymasłowy (beta beta-hydroksymaślan magnezu 33,3%, beta-hydroksymaślan sudu 33,3%, beta-hydroksymaślan wapnia 33,3%), naturalny aromat czekoladowy, krzemian wapnia, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe, ekstrakt lo han guo), sól.

Wartości odżywcze w 1 porcji (16g, 15 porcji w opakowaniu): wartość energetyczna 60,0kcal/251,4kJ, tłuszcze 0,0g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 1,2g (w tym cukry 0,0g), białko 0,0g, sól 2,3g

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 370,3kcal/1551,8kJ, tłuszcze 0,0g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 7,6g (w tym cukry 0,0g), białko 0,0g, sól 14,4g

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 16g proszku (1 porcja) wymieszać z 300ml - 400ml wody lub ulubionego napoju. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (3 porcje)! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ostrzeżenie: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Producent:  Wyprodukowano w USA dla Perfect Keto LLC, Austin, TX, USA 

Dystrybutor: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Warunki Przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed wilgocią, światłem i gorącem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie opakowania