• Obecnie brak na stanie
Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
  • Vivo Spray Olio Aglio, no propellants
Kod produktu: a8006830986813

Vivo Spray Olio Aglio - organiczna oliwa czosnkowa spray do smażenia bez wypychaczy

Obecnie brak na stanie

Organiczna oliwa z oliwek 100% w dozowniku w spray'u z dodatkiem naturalnego ekstraktu zccosnku - bez lecytyny, gazów wypychających czy substancji przeciwspieniających wzbogaca potrawy w bogaty smak i zapach czosnku.

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia z oliwek z włoskich hodowli.

25,57 zł netto

27,62 PLN brutto
Ilość produktów:

Objętość netto 200 ml; 13.81zł/100ml

Główny smak: Smak czosnek – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Vivo Spray Olio Extra Vergine di Oliva all Aglio to niezwykle aromatyczna, organiczna oliwa z oliwek 100% w dozowniku w spray'u z dodatkiem naturalnego ekstraktu czosnku - już lekkie dotknięcie dyszy rozpylającej wystarczy, aby uwolnić intensywny zapach czosnku.

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia to dodatek do kuchni ceniony za najlepszą równowagą tłuszczów - jest wypełniona jednonienasyconymi kwasami tłuszczowymi, które są istotne dla zapobiegania chorobom sercowo-naczyniowym. Jest szczególnie bogata w kwasy oleinowe, tłuszcze jednonienasycone zdolny do regulowania poziomu cholesterolu, zapobiegania zmianom tętniczym i zmniejszania ryzyka niewydolności serca, udaru mózgu, zakrzepicy i ogólnie chorób wieńcowych.

Oliwa czosnkowa w spraju Vivo Spray z dodatkiem ekstraktu czosnku doskonale nadaje się do wzbogacania i nadaje wyjątkowy smak makaronowi, risotto, pizzy, wypiekom takim jak focaccia, czy bruschetta i omletom. Idealnie nadaje się również do wzbogacenia smaku mięsa z grilla, pieczeni i ryb. Koniecznie spróbuj sałatek i warzyw z jej dodatkiem, w których uwalnia swój bogaty, mocny i niepowtarzalny smak.

Vivo Spray to innowacyjny spray do smażenia wykorzystujący technologię podciśnienia, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie dozownika w spray'u bez dodatku gazów wypychających (tzw. propelentów) - więcej informacji na ten temat na dole strony. Oliwy w spray'u Vivo Spray możesz używać do smażenia, grillowania lub pieczenia, ale także do sałatek lub bezpośrednio na potrawę. Precyzyjne dozowanie spray'u pozwoli na odmierzenie dokładnie takiej ilości tego najcenniejszego z olei, jakiej chcesz użyć.

Wartości Odżywcze

Porcja 1.7g

Wartości odżywcze w:
Porcja 1.7g
100g
Kalorie
14.01
824.00
kJ
57.61
3,389.00
Tłuszcze, w tym
1.56
91.60
tłuszcze nasycone
0.22
13.00
Węglowodany, w tym
0.00
0.00
cukry
0.00
0.00
Białko
0.00
0.00
Sól
0.00
0.00

Vivo Spray Olio All' Aglio, Extra Vergine di Oliva Spray - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia w spray'u z naturalnym ekstraktem zosnku (2%)  

Objętość netto: 200ml

Składniki: oliwa z oliwek extra virgin (98%)*, naturalny aromat czosnkowy (2%)*

Składniki pochodzenia organicznego, PL-EKO-070-07904

Kraj pochodzenia surowca: Włochy, zabutelkowano we Włoszech

Wartości odżywcze na jedną porcję (1 psiknięcie 1 sekunda, 1,7g / 1,8ml, 111 porcji w opakowaniu): wartość energetyczna 61kJ / 15kcal, tłuszcze 1,65g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,23g), węglowodany 0g (w tym cukry 0g), białko 0g, błonnik 0g, sól 0g

Wartości odżywcze w 100mlwartość energetyczna 3389kJ / 824kcal, tłuszcze 91,6g (w tym nasycone kwasy tłuszczowe 13g, kwasy tłuszczowe jednoniensycone 70g, kwasy tłuszczowe wielonienasycone 8,6g), węglowodany 0g (w tym cukry 0g), białko 0g, sól 0g

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać około 1 sekundy na zimną patelnię lub inne naczynie albo potrawę z odległości ok. 10cm. Można spryskać produkt surowy i obtoczyć go w przyprawach, można stosować do sałatek

WAŻNE! Stosować w pozycji poziomej, tak, by dysza i strumień były skierowane prostopadle do pryskanej powierzchni

Środki ostrożności: stosować tylko wg wskazówek. Nie używać blisko źródeł ciepła i otwartego ognia, nie pryskać bezpośrednio do piekarnika, pieca, prodiża itp. Nie stosować na rozpalony grill.

UWAGA! Produkt łatwopalny, pod ciśnieniem. Nie dziurawić i nie spalać nawet pustego opakowania. Ogrzanie grozi wybuchem. Używać w pomieszczeniach ze sprawna wentylacją. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie wdychać.

Przechowywać w miejscu zacienionym, z dala od ognia i źródeł ciepła, w temperaturze 15-25 °C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent: wyprodukowano we Włoszech przez Compagnia Alimentare italiana S.p.a., Via Ponte Tapino, 19, 03030 Broccostella FR, Włochy

Spożyć przed: nadruk na opakowaniu