Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT
 • Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT
 • Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT
 • Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT
 • Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT
 • Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT
 • Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT
Kod produktu: 5060660081271
per4m®

Per4m Vegan Protein Salted Caramel - wegańska odżywka białkowa bez soi i glutenu z MCT

Data ważności: 31.01.2025Ostatnie sztuki w magazynie

Wzbogacona olejem MCT i błonnikiem wegańska odzywka białkowa bez alergenów - nie tylko bez mleka i laktozy, ale także bez soi i bez glutenu, oparta o cenne roślinne źródła białka o kompletnym profilu aminokwasowym w formie izolatu białka grochu i izolatu białka ryżowego.

118,14 zł netto

127,59 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 900 g; 14.18zł/100g

Główny smak: Smak solony karmel – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Per4m Vegan Protein to wegańska odżywka proteinowa wytwarzana w całości z białek pochodzenia roślinnego, opracowany przez wegańskich sportowców, aby wspierać tych, którzy przestrzegają diet roślinnych i wegańskiego stylu życia bazując na doświadczeniach osób, które rozumieją wyzwania stojące przed weganami próbującymi skompletować w swojej diecie  wystarczające ilości białka o odpowiednim profilu aminokwasowym.

Per4m Vegan Protein to wegańska odżywka białkowa, która oferuje wiele zalet dla osób poszukujących roślinnych alternatyw. Jej skład opiera się na izolacie białka ryżu i izolacie białka grochu, które są doskonałymi źródłami białka roślinnego.

Izolat białka ryżu jest bogaty w aminokwasy niezbędne dla organizmu i charakteryzuje się wysoką przyswajalnością. Jest to doskonałe źródło białka dla osób z nietolerancją laktozy, uczulonych na mleko lub będących na diecie wegańskiej. Izolat białka grochu również dostarcza pełnowartościowego białka, a jednocześnie zawiera małą ilość węglowodanów.

Dodatkowo, odżywka Per4m Vegan Protein zawiera błonnik z cykorii, który wspomaga zdrowie jelit, przyczyniając się do lepszej równowagi mikroflory jelitowej. Błonnik może również pomóc w utrzymaniu uczucia sytości i regulacji poziomu cukru we krwi.

Obecność oleju MCT (Medium Chain Triglycerides) w odżywce Per4m Vegan Protein również przynosi korzyści. Olej MCT jest łatwo przyswajalny przez organizm i może stanowić szybką formę dostarczania energii. Może także wspierać procesy metaboliczne i utratę wagi.

Warto również podkreślić, że odżywka Per4m Vegan Protein jest wolna od alergenów, takich jak mleko, laktoza, soja i pszenica. Dla wielu osób z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi, ta odżywka stanowi bezpieczną i odpowiednią alternatywę.

Najważniejsze informacje o odżywkach Per4m Vegan Protein

 • wysoka jakość białka o kompletnym profilu aminokwasowym
 • z dodatkiem MCT (nie dotyczy smaku Choconut)
 • z dodatkiem błonnika z inuliny (nie dotyczy smaku Choconut)
 • bez soi
 • bez mleka i laktozy
 • bez glutenu
 • wspaniała formuła smaku
 • 21g białka w porcji 115kcal

Wartości Odżywcze

Porcja 30g

Wartości odżywcze w:
Porcja 30g
100g
Kalorie
118.20
394.00
kJ
495.00
1,650.00
Tłuszcze, w tym
2.79
9.30
tłuszcze nasycone
1.35
4.50
Węglowodany, w tym
1.41
4.70
cukry
0.81
2.70
Błonnik
2.67
8.90
Białko
21.00
70.00
Sól
1.02
3.40

Per4m Vegan Protein Salted Caramel - odżywka białkowa bez cukru na bazie izolatu białka grochu i izolatu białka ryżu, z dodatkiem błonnika i MCT

Suplement diety. Zawiera substancje słodzące.

Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych kości

Masa netto: 900g

Składniki: wegańska mieszanka białkowa {izolat białka grochu, izolat białka ryżu}, inulina (błonnik z korzenia cykorii), olej MCT, aromat, barwnik karmelowy, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa i guma guar),  substancja słodząca (sukraloza)

Alergeny: brak

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 394,0kcal/1650,0kJ, tłuszcze 9,3g (w tym tłuszcze nasycone 4,5g), węglowodany 4,7g (w tym cukry 2,7g), błonnik 8,9g, białko 70,0g, sól 3,4g

Wartości odżywcze w 30g: wartość energetyczna 118,2kcal/495,0kJ, tłuszcze 2,7g (w tym tłuszcze nasycone 1,3g), węglowodany 1,4g (w tym cukry 0,8g), błonnik 2,6g, białko 21,0g, sól 1,0g

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:  1 miarkę proszku wymieszać z 300ml wody, mleka lub wybranego napoju roślinnego. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ostrzeżenie: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Najlepiej spożyć przed (dzień/ miesiąc/ rok) i nr partii: patrz na spodzie opakowania.

Warunki Przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed wilgocią, światłem i gorącem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Per4m Nutrition, Hatch 19 Ltd., Nova Centre At Home Farm, Office 1.03, Keele Road, Newcastle, Staffordshire, ST5 5AA, United Kingdom

Podmiot odpowiedzialny za informacje na temat żywności: Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Płaczącej Wierzby 11, 05-503 Wola Gołkowska