• Obecnie brak na stanie
PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat
 • PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat
 • PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat
 • PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat
 • PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat
 • PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat
 • PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat
Kod produktu: a25999076234844

PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia sample - odżywka białkowa 23g białka w 120kcal, kazeina & izolat

Data ważności: 28.08.2026Obecnie brak na stanie

Synergistyczna odżywka białkowa ukierunkowana na budowanie LBM (lean body mass - beztłuszczowej/suchej masy mięśniowej) łącząca w sobie 80% kazeiny serwatkowej i 20% doskonałej jakości izolatu białek mleka dostarcza w każdej porcji 5g BCAA i 24g białka w zaledwie 120kcal w formie aksamitnego, słodkiego szejka o świetnym smaku i doskonałej rozpuszczalności.

8,88 zł netto

9,59 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 15.5 g; 61.87zł/100g

Główny smak: Smak biała czekolada – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak makadamia – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia to niskokaloryczna odżywka białkowa o smaku białej czekolady i egzotycznych orzechów makadamia, która dostarcza 23g białka w zaledwie 120kcal, a proporcje zawartego w niej białka (kazeina / izolat) ukierunkowane są na optymalizację budowania suchej beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Ekskluzywna odżywka białkowa PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia to niepowtarzalny smakowy raj dla zmysłów, który przeniesie Cię w podróż po egzotycznych zakątkach smaku. W tej wyjątkowej kompozycji zmysłów orzechy makadamia odgrywają rolę tajemniczego narracyjnego elementu, wyczarowując egzotyczną aurę w samym sercu śmietankowej białej czekolady. Nuty orzechów makadamia, choć delikatne, emanują naturalnym urokiem, pozostawiając na podniebieniu nutę świeżości i luksusowej egzotyki. A jednak to harmonijna symfonia śmietankowej białej czekolady dominuje, skrywając w każdej kropli ciepłą kremową słodycz

To prawdziwie unikatowy smak, który nie ma sobie równych w żadnej innej marce odżywek białkowych. Ekskluzywność tego doznania smakowego leży w perfekcyjnym balansie między delikatnością orzechów makadamia a kremową intensywnością białej czekolady. To, co się tu dzieje na języku, to prawdziwe dzieło sztuki kulinarno-smakowej. Choć orzechy makadamia przywołują egzotyczne podróże, to to połączenie z białą czekoladą sprawia, że jesteśmy w stanie osiągnąć wspaniałe smakowe odkrycie. 

Egzotyczny, wyjątkowy i niespotykany - PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia to zaproszenie do doświadczenia smaku, który przeniesie Cię w podróż po nieznanych smakowych horyzontach. To nie tylko odżywka białkowa - to fascynujące doświadczenie dla Twoich zmysłów a równocześnie łagodny, uniwersalny smak, który doskonale łączy się z innymi.

100% koktajl z białka serwatkowego to nie Święty Graal białka. Optymalną formą podaży białka okołotreningowo jest połączenie białka kazeinowego i izolatu białka serwatkowego - taki połączenie przewyższa swoją skutecznością i efektywnością w procesie syntezy białek na potrzeby budowy masy mięśniowej tradycyjnie dotąd preferowanego WPI. Serwatka + Kazeina to najlepszy wybór bo w tej kombinacji te dwa źródła białka współpracują ze sobą, aby budować beztłuszczową masę mięśniową - nie jest to przypadek, bo właśnie w takim połączeniu izolat białka i białko kazeinowe występują naturalnie w mleku, natura wie co robi!

Najważniejsze informacje o odżywkach proteinowych SELECT Protein PEScience Amazin Snickerdoodle

 • aż 24g białka w 120kcal
 • optymalne dla budowy beztłuszczowej masy mięśniowej połączenie białka kazeinowego i izolatu białek mleka
 • synegistyczne połączenie bodźców antykatabolicznych i hipertroficznych dla maksymalizacji efektów
 • bez glutenu
 • doskonały, dopracowany, naturalny smak
 • świetna konsystencja
 • zawiera peptydy leucyny PepForm®

Zastosowanie mieszanych źródeł białka zapewnia dostarczenie zarówno szybko, jak i powoli trawionych białek dostarczając energii i istotnie wpływając na możliwości regeneracyjne mięśni w dłuższej perspektywie czasu, bo zróżnicowana kinetyka wchłaniania białka uwalnia aminokwasy nawet do 6-7 godzin po spożyciu. Podczas gdy białko serwatkowe poprawia syntezę białek mięśniowych, białko kazeinowe tworzy antykataboliczne łańcuchy aminokwasów chroniąc tkankę mięśniową przed rozpadem - połączenie tych dwóch rodzajów białek synergicznie uzupełnia ich oddziaływanie, ale każde z nich charakteryzuje się wyłącznymi podfrakcjami bioaktywnymi i czynnikami wzrostu aktywowanymi tylko w przypadku jednoczesnego podania.

Wiadomo bezsprzecznie od dawna, że białko serwatkowe przyspiesza syntezę białek mięśniowych, podczas gdy białko kazeinowe tworzy antykataboliczną strużkę aminokwasów, jako komplementarną kombinację, którą należy przyjmować w tym samym czasie. Ale oprócz tego, białko serwatkowe i białko kazeinowe mają swoje własne unikalne bioaktywne podfrakcje i czynniki wzrostu, które działają razem, gdy są spożywane łącznie. Stosowanie 100% izolatu białka serwatkowego WPI może przyspieszyć syntezę białka przy jednorazowym napływie aminokwasów, ale MPS szybko wraca do poziomu wyjściowego, pozostawiając cię w punkcie wyjscia. Wprowadzenie kazeiny, czyli wolniej trawionego białko, które jest zwykle spożywane ze względu na swoje właściwości antykataboliczne, promuje stałe, systematyczne uwalnianie aminokwasów w miarę upływu czasu, w efekcie tego kazeina w praktyce powoduje większą retencję spożywanego białka niż serwatka! Więc choć czyste białko serwatkowe szybko trafia do krwiobiegu, to właśnie białko kazeiny tworzy najsilniejszy balans leucynowy i spożywanie obu rodzaju białek łącznie jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem dla hiertrofii.

Białko mleka składa się w 80% z kazeiny i 20% z serwatki i jest ulubionym źródłem kazeiny w produktach PEScience i składnikiem nr 1 SELECT Protein. Dzięki Izolatowi Białka Mleka odżywka PEScience Select Protein ma niską zawartość tłuszczu i węglowodanów, dzięki czemu stosunek białka serwatki do kazeiny wynosi 20/80 i synergiczne czynniki wzrostu pozostają na optymalnie wysoki poziomie.

Wartości Odżywcze

Porcja 31g

Wartości odżywcze w:
Porcja 31g
100g
Kalorie
120.00
387.10
kJ
502.80
1,621.94
Tłuszcze, w tym
3.00
9.68
tłuszcze nasycone
1.00
3.23
Węglowodany, w tym
2.00
6.45
cukry
1.00
3.23
Błonnik
0.00
0.00
Białko
23.00
74.19

PEScience Select Protein White Chocolate Macadamia - odżywka białkowa na bazie izolatu białka serwatkowego i kazeiny o smaku białej czekolady i orzechów makadamia, zawiera substancje słodzące

Masa netto:15,5g

Składniki: Autorska mieszanka proteinowa PES Select Protein Blend (izolat białka mleka (składający się z białka kazeinowego mlecznego i białka serwatkowego z mleka ], koncentrat białka serwatkowego 80% (mleko), peptydy leucyny), aromaty, masło kakaowe, olej kokosowy, skrobia z tapioki, błonnik tapiokowy, chlorek sodu, substancja zagęszczająca guma guar, substancja słodząca sukraloza, substancja słodząca acesulfam potasu.

Alergeny: soja, mleko 

Wartości odżywcze w 1 porcji (1/2 porcji w opakowaniu): wartość energetyczna 120,0kcal/502,8kJ, tłuszcze 3,0g (w tym tłuszcze nasycone 1,0g), węglowodany 2,0g (w tym cukry 1,0g), błonnik 0,0g, białko 23,0g

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 387,0kcal/1621,9kJ, tłuszcze 9,6g (w tym tłuszcze nasycone 3,2g), węglowodany 6,4g (w tym cukry 3,2g), błonnik 0,0g, białko 74,1g

Producent:  Wyprodukowano w USA dla PEScience LLC (3665 East Bay Dr. #204-155 Largo, FL 33771 USA)

Importer: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywanie: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu, chronić przed światłem i źródłem intensywnych zapachów