• Obecnie brak na stanie
RX Bar - Apple Cinnamon
 • RX Bar - Apple Cinnamon
 • RX Bar - Apple Cinnamon
 • RX Bar - Apple Cinnamon
 • RX Bar - Apple Cinnamon
 • RX Bar - Apple Cinnamon
 • RX Bar - Apple Cinnamon
Kod produktu: b857777004171
RX Bar

RX Bar Apple Cinnamon - naturalny baton proteinowy z białkiem jaj (Jabłko & Cynamon)

Obecnie brak na stanie

RX Bar to baton genialny w swojej prostocie - zawiera tylko kilka składników, oczywiście wyłącznie naturalnych. Jest bezglutenowy i bezmleczny, to jeden z niewielu batonów białkowych opartych o białko jaj. Receptura wszystkich RX Barów opiera się o białka jaj (źródło białka), daktyle (spoiwo) i orzechy (dla konsystencji) - plus owoce i naturalne aromaty. Żadnych bzdetów.

9,84 zł netto

10,63 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 52 g; 20.44zł/100g

Główny smak: Smak cashew – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak cynamon – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak jabłko – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak szarlotka – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

W najbliższym czasie nie będzie dostaw batonów RX Bar do Guiltfree, istnieje jednak  możliwość sprowadzenia wybranych smaków na indywidualne zamówienie, pod warunkiem zakupu pełnego opakowania, czyli 12szt lub wielokrotności z danego smaku, czas oczekiwania wynosi około 7 dni. W przypadku zainteresowania takim zamówieniem indywidualnym prosimy o kontakt mejlowy z obsługą sklepu.

RX Bar Apple Cinnamon smakuje dokładnie tak jak możesz się tego spodziewać - to nie jest syntetycznie podkręcony smak szarlotki ani stworzony w laboratorium smak zielonego jabłuszka. To autentyczny smak pieczonego jabłka z odrobiną cynamonu, kojący, rozgrzewający, po prostu pyszny w swej prostocie.

Skład to nie jest coś, czym chwali się większość producentów żywności - najczęściej podkreślają dodatek jednego, dwóch pozytywnych składników, a resztę chowają wstydliwie z tyłu opakowania wypisując tak małą czcionką, jak tylko się da. RX Bar jest inny - składniki są dumnie wypisane na przedniej części opakowania batona, dużą czcionką, tak, żeby każdy od razu wiedział po co sięga. Skąd ta różnica? To proste: RX Bar ma się czym chwalić!

Wszystkie batony RX Bar składają się z 4-7 składników, ich bazę stanowią:

 • białko jaj - jako źródło białka
 • daktyle - jako naturalne spoiwo i źródło słodyczy
 • orzechy ziemne i nerkowce - dla konsystencji, bo fajnie jest coś chrupnąć
 • ewentualnie przyprawy, naturalne aromaty, suszone owoce

Czego nie ma? Cukru. Słodzików. Konserwantów. Barwników. Syntetycznych aromatów. Zagęstników. Polioli. Czyli tego wszystkiego, co RX Bar określa zbiorczo jako "No B.S." - tłumacząc elegancko z angielskiego na polski: "Żadnych bzdetów" ;)

Nie ma też glutenu, soi ani mleka - oparcie batonów proteinowych o źródło białka jakim są białka jaj to rzadko spotykane, innowacyjne podejście i ukłon w stronę osób nie tolerujących laktozy i białek mleka.

Takim transparentnym podejściem do składu, otwartością i hołdowaniem naturalnym składnikom RX Bar zjednał sobie rzesze wielbicieli zbierając entuzjastyczne recenzje nie tylko w branży, ale także w prasie, wychwalali go m.in dziennikarze Vogue i NY Post używając takich określeń jak:

Doskonała synergia między tym co zdrowe i wygodne

Zdrowy, pyszny, sycący

Nareszcie proste podejście do transparentności!

Te batony połykają w całości cały rynek słodkich przekąsek

Nic dziwnego,że RX Bar wzbudza taki zachwyt - nie ma drugiego batona, który cały swój skład może dosłownie wykrzyczeć całemu światu drukowanymi literami nie wywołując żadnego 'ale', dostarczając 12g białka, sprawdzając się jako świetna przekąska w biegu, lunch czy posiłek potreningowy i przy tym wszystkim genialnie smakując.

RX Bar - najważniejsze informacje

 • 12g białka w batonie
 • 3 białka jaj w każdy batonie
 • doskonały smak i konsystencja
 • bez słodzików
 • bez dodatku cukru
 • każdy składnik ma swoją  rolę i jest starannie przemyślany - nic zbędnego
 • bez glutenu
 • bez soi
 • bez mleka

Wartości Odżywcze

Porcja 52g

Wartości odżywcze w:
Porcja 52g
100g
Kalorie
210.00
403.85
kJ
879.90
1,692.12
Tłuszcze, w tym
9.00
17.31
tłuszcze nasycone
1.00
1.92
Węglowodany, w tym
18.00
34.62
cukry
14.00
26.92
Błonnik
5.00
9.62
Białko
12.00
23.08
Sól
0.26
0.50

RX Protein Bar Apple Cinnamon - proteinowy baton z daktylami, migdałami i nerkowcami o smaku jabłek z cynamonem, bez dodatku cukru i substancji słodzących

Masa netto: 52g

Składniki: daktyle, białka jaj, migdały, nerkowce, jabłka, naturalne aromaty, cynamon.

Alergeny: zawiera orzechy, jaja; może zawierać inne orzechy, jaja, mlekko, soję i pszenicę

Wartości odżywcze w 1 batonie (52g): wartość energetyczna 210kcal/880kJ, tłuszcze 9g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1g), węglowodany 18g (w tym cukry 14g), błonnik 5g, białko 12g, sól 0.26g

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 404kcal/1692kJ, tłuszcze 17.3g (w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1.9g), węglowodany 34.6g (w tym cukry 27g), błonnik 9.6g, białko 23g, sól 0.5g

Producent:  Wyprodukowano w USA dla RX Bar, Chicago Bar Company LLC 225 W.Ohio Street, Suite 500, Chicago, IL 60654, USA

Dystrybutor: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w zamkniętym opakowaniu, chronić przed światłem