Kategorie

Wybierz kategorię

Szukaj po smaku

Smak: toffee (Jest 35 produktów)

Wyświetl:
Sortowanie:
notifications Notify Me

Jordan's Skinny Syrups Butter Toffee - syrop 0kcal Maślane Tofi

Nowość Jordan's Skinny Mixes - skoncentrowane syropy 0 kalorii o intensywnych smakach. Słodki syrop o smaku toffee, bez cukru, bez węglowodanów i bez kalorii! Jedna łyżka wystarczy, aby dodać słodkiego karmelowego smaku kawie lub herbacie, syrop stanowi też doskonały dodatek do napoi orzeźwiających, gorącej czekolady czy jako polewa do deserów na zimno i na ciepło. 
34,89 PLNbrutto32,31 zł netto + 8% VAT
34.89brutto32,31 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Werthers Original Creamy Toffee 65g - miękkie cukierki toffee bez cukru, UE

Miękkie karmelki do żucia Werther's Original bez cukru rozpływają się w ustach  i powstają w oparciu o tę samą recepturę, co wysokokaloryczne karmelki - ich pyszny smak pochodzi z prawdziwego masła i kremowej śmietanki, ale ponieważ nie zawierają cukru, mają 30% mniej kalorii niż zwykłe 'Werthersy' - spraw sobie przyjemność i zachwyć się smakiem najdoskonalszej słodyczy. Wersja na rynek UE
8,37 PLNbrutto7,75 zł netto + 8% VAT
8.37brutto7,75 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Russel Stover Czekoladki bez Cukru z nadzieniem Toffee

Czekoladki ze słodkim nadzieniem toffee bez ani grama cukru. Doskonale pszyna słodka przekąska odpowiednia dla diet niskowęglowodanowych, w tym diety bezcukrowej. Źródłem słodyczy w tych pysznych czekoladkach są poliole - bardzo wolno metabolizowane węglowodany nie wywołujące gwałtownych skoków glukozy.
23,43 PLNbrutto19,05 zł netto + 23% VAT
23.43brutto19,05 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

Solano XXL 0,9KG - mleczne karmelki bez cukru i glutenu

Maślano-śmietankowe karmelki bez cukru w giga paczce 0,9KG! Przygotowane z dodatkiem słodkiej śmietanki i masła są niskokaloryczną, zdrowszą wersja klasycznych mlecznych karmelków.
137,95 PLNbrutto127,73 zł netto + 8% VAT
137.95brutto127,73 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Werther's Original Cukierki Bez Cukru Mleczne Karmelki

Poręczne pakowanie - zamykane pudełko. Śmietankowe cukierki Werther's Original bez cukru powstają w oparciu o tę samą recepturę, co wysokokaloryczne karmelki - niepowtarzalnie pyszny smak pochodzi z prawdziwego masła i kremowej śmietanki. Słodkie, śmietankowe, niebiańsko pyszne cukierki nie zawierają cukru i mają 40% mniej kalorii niż zwykłe 'Werthersy'.
4,69 PLNbrutto4,34 zł netto + 8% VAT
4.69brutto4,34 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Fitness Authority Billionaire Bar Toffee 149kcal - baton proteinowy Toffi & Mleczna Czekolada

Pyszny, sycący, zachwycający konsystencją baton białkowy o niskiej kaloryczności - nowe mlecznoczekoladowe batony serii Fitness Authority Billionaire Bar mają w zależności od smaku 150kcal i zawierają po ok 20% białka i błonnika oraz niewiele ponad 5% cukru. Ich cechą wyróżniającą jest miękkie nugatowe wnętrze z chrupiącymi kuleczkami, bardzo smaczna mleczna czekolada o czysto mlecznym, niesłodzikowym, klasycznie batonikowym smaku.
6,99 PLNbrutto5,68 zł netto + 23% VAT
6.99brutto5,68 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

DaVinci English Toffee - syrop bez cukru 0 kalorii naturalny aromat

Skoncentrowany syrop z naturalnym aromatem, o smaku toffee, bez cukru, bez węglowodanów i bez kalorii! Jedna łyżka wystarczy, aby dodać głębokiego, słodkiego smaku kremowego toffee kawie lub herbacie, syrop stanowi też doskonały dodatek do napoi orzeźwiających, shaków proteinowych, gorącej czekolady czy jako polewa do deserów na zimno i na ciepło.
59,98 PLNbrutto55,54 zł netto + 8% VAT
59.98brutto55,54 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Funky Flavors Toffee - Tofi Aromat Bez Cukru & Bez Tłuszczu

Funky Flavors to bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty o intensywnych smakach. Idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, dietetcznych koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Skoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu.  Aromat tofi.
6,89 PLNbrutto5,60 zł netto + 23% VAT
6.89brutto5,60 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

Funky Flavors Sweet Coffeeffee - słodzony aromat bez cukru, tłuszczu i kcal, Kawa & Tofi

Słodzony aromat spożywczy w dużej butelce 50ml z precyzyjnym zakraplaczem. Funky Flavors to skoncentrowane, bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty spożywcze idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów.   Aromat spożywczy kawy i toffee.
11,62 PLNbrutto9,45 zł netto + 23% VAT
11.62brutto9,45 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

Funky Flavors Sweet Krooffka - słodzony aromat bez cukru, tłuszczu i kcal, Mleczna Krówka

Słodzony aromat spożywczy w dużej butelce 50ml z precyzyjnym zakraplaczem. Funky Flavors to skoncentrowane, bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty spożywcze idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów.   Aromat mlecznej krówki
12,50 PLNbrutto10,16 zł netto + 23% VAT
12.5brutto10,16 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

Funky Flavors Toffee 30ml - Toffi - Aromat Bez Cukru & Bez Tłuszczu

Aromat spożywczy w dużej butelce 30ml z precyzyjnym zakraplaczem. Funky Flavors to bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty o intensywnych smakach. Idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, dietetcznych koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów. Skoncentrowane aromaty idealnie sprawdzają się do nadawania intensywnego, naturalnego smak i aromatu.  Aromat masy toffee.
9,89 PLNbrutto8,04 zł netto + 23% VAT
9.89brutto8,04 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

Werther's Original Cukierki Bez Cukru Mleczne Karmelki USA

Śmietankowe cukierki Werther's Original bez cukru powstają w oparciu o tę samą recepturę, co wysokokaloryczne karmelki - niepowtarzalnie pyszny smak pochodzi z prawdziwego masła i kremowej śmietanki. Słodkie, śmietankowe, niebiańsko pyszne cukierki nie zawierają cukru i mają 40% mniej kalorii niż zwykłe 'Werthersy'.
16,45 PLNbrutto15,23 zł netto + 8% VAT
16.45brutto15,23 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

BioTech USA Iso Whey Zero Chocolate & Toffee 0,5kg odżywka białkowa bez laktozy

Niskowęglowodanowa, niskotłuszczowa odżywka białkowa bez laktozy to maksymalnie czysty izolat białka serwatkowego uzyskiwany metodą CFM - czyli metoda mikrofiltracji krzyżowej. Odżywka zawiera wyłącznie wartościowe składniki i nie ma żadnych wypełniaczy. Nie zawiera laktozy, tłuszczy trans ani cukru.
92,78 PLNbrutto75,43 zł netto + 23% VAT
92.78brutto75,43 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

BioTech USA Iso Whey Zero Chocolate & Toffee, saszetka 25g

Niskowęglowodanowa, niskotłuszczowa odżywka białkowa bez laktozy to maksymalnie czysty izolat białka serwatkowego uzyskiwany metodą CFM - czyli metoda mikrofiltracji krzyżowej. Odżywka zawiera wyłącznie wartościowe składniki i nie ma żadnych wypełniaczy. Nie zawiera laktozy, tłuszczy trans ani cukru.
5,56 PLNbrutto5,15 zł netto + 8% VAT
5.56brutto5,15 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Funky Flavors Sweet Butterscotch - Słodzony aromat bez cukru & bez tłuszczu, Toffee & Herbatnik

Słodzony aromat spożywczy w dużej butelce 50ml z precyzyjnym zakraplaczem. Funky Flavors to skoncentrowane, bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty spożywcze idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów.   Aromat spożywczy toffee & butterscotch
12,58 PLNbrutto10,23 zł netto + 23% VAT
12.58brutto10,23 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

BioTech Crush Bar Toffee & Coconut - baton proteinowy z chrupiącą polewą czekoladową i masą kokosową z tofi

BioTech USA Crush Protein Bar to wysokobiałkowy baton z niezwykłą, kruchą polewą z mlecznej czekolady bez cukru, wypełniony delikatnym, kremowym, rozpływającym się w ustach nadzieniem o smaku toffee i  kokosa  - pokochasz go od pierwszego chrupnięcia! Zawiera aż 20g białka i zaledwie 2g cukru, a smakuje tak pysznie jak 'zwykły' baton.
11,30 PLNbrutto9,19 zł netto + 23% VAT
11.3brutto9,19 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

Phd Smart Plant Vanilla Fudge - wegański baton proteinowy bez cukru, Mleczna Czekolada, Karmel & Krówka

Phd Smart Plant to wegański baton białkowy o niskiej zwartości cukru, który ma nie tylko dwa razy więcej białka niż przeciętny wegański baton proteinowy, ale ma wręcz więcej białka niż klasyczny PhD Smart z białkiem mleka! Stworzony z myślą o osobach aktywnych fizycznie przestrzegających diety Vegetarian Society, ma 100% naturalny i bezglutenowy skład. 
8,72 PLNbrutto8,07 zł netto + 8% VAT
8.72brutto8,07 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Skinny Whip Toffee & Chocolate - batonik 80kcal, Tofi & Czeoklada

Niskokaloryczna, lekka przekąska - słodki satysfakcjonujący batonik, który ma  mniej niż 100kcal! Batonik wypełnia masa nugatowa o wyglądzie ptasiego mleczka, ale bardziej gęsta i konkretna pod względem konsystencji, masa oblana jest polewą z mlecznej czekolady.
1,79 PLNbrutto1,46 zł netto + 23% VAT
1.79brutto1,46 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

TWEEK Toffee Licorice - błonnikowe czekoladowe kuleczki lukrecjowe bez cukru 45% mniej kcal

Toffee Licorice to importowane ze Szwecji kuleczki lukrecjowe z czekoladą bez cukru o smaku tofi marki Tweek Sweets with Benefits. W każdym 65 gramowym opakowaniu mają tylko 190 kalorii i aż 32g błonnika! Ten miks słodkich i słonych kuleczek o smaku lukrecji zyskuje coraz więcej zwolenników, ponieważ są one nie tylko obłędnie smaczne, ale i korzystnie wpływają na nasze zdrowie.
9,98 PLNbrutto9,24 zł netto + 8% VAT
9.98brutto9,24 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

TWEEK Toffee Caramel - błonnikowe karmelki tofi w czekoladzie bez dodatku cukru 45% mniej kcal

Okrąglutkie jak ziarnka grochu kuleczki karmelowe o smaku tofi otoczone obłoczkiem mlecznej czekolady bez dodatku cukru, w 50% składają się z błonnika, są niskokaloryczne, słodzone  tylko stewią i erytrolem, mają o 45% mniej kalorii niż tradycyjne żelki, aż o 95% mniej cukru  - dzięki temu cała paczka ma jedynie 200kcal i mniej niż 3g cukru!
9,98 PLNbrutto9,24 zł netto + 8% VAT
9.98brutto9,24 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

SweetLeaf Drops Stevia, English Toffee - płynny słodzik ze stewią, smak tofi

SweetLeaf Drops Stevia to płynny, organiczny smakowy słodzik do kawy w wygodnym opakowaniu z pipetą odmierzającą precyzyjne krople skondensowanej słodyczy. Dodaj smaku, bez kalorii. Czysta słodycz bez chemicznego posmaku pochodzi z wysokiej jakości ekstraktu stewii, deserowy smak zaś to zasługa naturalnych aromatów i roślinnych ekstraktów.
58,61 PLNbrutto54,27 zł netto + 8% VAT
58.61brutto54,27 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

As Babuni Chrupasy Toffi, kruche wafelki niskocukrowe

Kruche, delikatne wafle wypiekane z mąki pszennej w obłędnie intensywnych smakach - świetna niskotłuszczowa & niskocukrowa alternatywa dla chipsów i ciastek, do chrupania solo albo z jogurtem, musem owocowym czy jako słodkie mini kanapki.
4,63 PLNbrutto4,63 zł netto + 0% VAT
4.63brutto4,63 zł netto + 0% VAT
notifications Notify Me

Werther's Original Assorted USA - mleczne karmelki bez cukru mix smaków (Kawa, Karmel, Czekolada)

Śmietankowe cukierki Werther's Original bez cukru powstają w oparciu o tę samą recepturę, co wysokokaloryczne karmelki - niepowtarzalnie pyszny smak pochodzi z prawdziwego masła i kremowej śmietanki. Słodkie, śmietankowe, niebiańsko pyszne cukierki nie zawierają cukru i mają 40% mniej kalorii niż zwykłe 'Werthersy'.
41,98 PLNbrutto38,87 zł netto + 8% VAT
41.98brutto38,87 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

MyProtein Clear Vegan Protein Toffee Apple - wegański klarowny, ultra lekki hydrolizat, 20g białka w 114kcal

MyVegan Clear Vegan Protein to pierwsza na świecie klarowna mieszanka białek wegańskich, przełomowy wegański napój białkowy - w pełni rozpuszczalna, orzeźwiająca alternatywa dla klasycznych gęstych koktajli proteinowych - za ciężkich na lato. Lekki, orzeźwiający napój smakuje niczym owocowa lemoniada.
99,36 PLNbrutto92,00 zł netto + 8% VAT
99.36brutto92,00 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

ServiVita Coffee & Toffee Salsa - gęsty sos bez cukru i bez tłuszczu, smak kawowy & tofi, 4kcal

ServiVita to seria bardzo niskokalorycznych sosów i syropów do potraw wzbogacających smak dietetycznej kuchni. Sosy są wegańskie, beztłuszczowe, bezglutenowe nie zawierają nabiału, w tym mleka i jaj, ani glutenu. Kaloryczność słodkich sosów tej serii to 5-6kcal w 100ml! 
22,59 PLNbrutto20,92 zł netto + 8% VAT
22.59brutto20,92 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Funky Flavors Sweet Banoffee - słodzony aromat bez cukru i kalorii

Słodzony aromat spożywczy w dużej butelce 50ml z precyzyjnym zakraplaczem. Funky Flavors to skoncentrowane, bezcukrowe, beztłuszczowe aromaty spożywcze idealne do odżywek białkowych, domowych batonów proteinowych, lodów, koktajli, shake'ów, jogurtów i mlecznych deserów.   Aromat spożywczy ciasta z bananami i masą toffee.
15,58 PLNbrutto12,67 zł netto + 23% VAT
15.58brutto12,67 zł netto + 23% VAT
notifications Notify Me

TWEEK Choco Christmas Toffee & Chocolate Foams - błonnikowe karmelki tofi w czekoladzie bez dodatku cukru 45% mniej kcal

Delikatne połączenie toffi i pianki w mlecznej czekoladzie, pyszna mieszanka trzech różnych odmian pianek czekoladowych, otoczonych obłoczkiem mlecznej czekolady bez dodatku cukru, w 50% składają się z błonnika, są niskokaloryczne, słodzone  tylko stewią i erytrolem, mają o 45% mniej kalorii niż tradycyjne żelki, aż o 95% mniej cukru  - dzięki temu cała paczka ma jedynie 200kcal i mniej niż 3g cukru!
9,98 PLNbrutto9,24 zł netto + 8% VAT
9.98brutto9,24 zł netto + 8% VAT
notifications Notify Me

Battle Bites Jaffa Bake - podwójny baton białkowy z pomarańczowym toffee, karmelem i czekoladą

Battle Bites to przepyszne batony w formie czekoladowych kosteczek napakowanych chrupiącymi kuleczkami i masą karmelową, w polewie z ciągnącym karmelem o smaku soczystej pomarańczy, a to wszystko dostarcza ponad 20g białka i tylko 2g cukru.(...)** DATA WAŻNOŚCI 2024-03-15 **
5,73 PLNbrutto5,31 zł netto + 8% VAT
5.73brutto5,31 zł netto + 8% VAT