• Obecnie brak na stanie
Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
  • Konjac Shop Konjac lasagna sheets
Kod produktu: 799559871574
Konjac Shop

Konjac Shop Lasaña - makaron lasagne konjak shirataki 7kcal

Data ważności: 08.06.2024Obecnie brak na stanie

Nietypowy kształt makaronu shirataki lasagne. Całkowicie naturalny, bezglutenowy makaron konjac jest najmniej kalorycznym makaronem, zawiera tylko 7kcal w 100g a dzięki wysokiej zawartości błonnika daje bardzo duże uczucie sytości.

8,25 zł netto

8,66 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 200 g; 4.33zł/100g

  

Makaron shirataki Konjac Shop Lasagne jest idealny dla osób restrykcyjnie ograniczających węglowodany. W przeciwieństwie do zwykłego makaronu, makaron shirataki nie zawiera ani grama cukru i mniej niż 0,1g tłuszczu. Jedna porcja makaronu shirataki zawiera zaledwie 7kcal, a dzięki temu, że makaron składa się praktycznie z samego błonnika, mocno pęcznieje w żołądku i daje na długo uczucie sytości i najedzenia.

Makaron shirataki jest bardzo prosty w przygotowaniu - wystarczy go opłukać, następnie gotować przez 1 minutę w kuchence mikrofalowej lub 2-3 minuty na patelni i połączyć z ulubionym sosem, sałatka lub innym daniem.

Makaron shirataki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą schudnąć, nie wprowadzając drastycznych zmian w swojej diecie - zastąpienie zwykłego makaronu, ryżu lub ziemniaków w tylko jednym posiłku dziennie makaronem shirataki daje oszczędność nawet 350kcal dziennie, co prowadzi do deficytu kalorycznego umożliwiającego regularne tracenie około 0,5kg wagi tygodniowo bez zmiany pozostałych nawyków żywieniowych.

Shirataki konjac lasagne to bezglutenowy i niskokaloryczny makaron. Makaron Konjac, w przeciwieństwie do makaronów tradycyjnych, pozwala na przygotowywanie zdrowych posiłków i przestrzeganie diety niskowęglowodanowej. Jest idealny do każdej diety lub po prostu do utrzymania zdrowych nawyków.

Gotowanie makaronu nie zmienia jego konsystencji. Z tego powodu, jeśli tego potrzebujesz, możesz go ugotować przez czas niezbędny do przygotowania przepisu. 

Makaron Konjac Shop Lasagne jest bogatym źródłem rozpuszczalnego błonnika glukomannanu. Zastąpienie tylko jednego posiłku dziennie posiłkiem z shirataki skutkuje znaczącym zwiększeniem ilości dziennie spożywanego błonnika (aż 12g w porcji 250g) i ma ogromny wpływ na obniżenie przyjmowanych dziennie kalorii - jedno i drugie doskonale wpływa na obniżenie wagi. Glukomannan, błonnik z rośliny konjaku, z którego powstaje makaron shirataki, jest cenionym składnikiem w restrykcyjnych dietach ukierunkowanych na szybką utratę wagi - pozytywne efekty obserwuje się przy przyjmowaniu 3g glukomannanu (konjak) dziennie, w 3 porcjach po 1g każda. Każdej porcji glukomannanu (np. w postaci makaronu shirataki) powinno towarzyszyć wypijanie 1-2 szklanek wody przed lub w trakcie posiłku.

Makaron znajduje się w opakowaniu wypełnionym półprzezroczystym płynem będącym roztworem wodorotlenku wapnia - nie jest to konserwant lecz stabilizator, dzięki którmu makaron zachowuje swój kształt. Po otwarciu opakowania można poczuć charakterystyczny zapach skrobi, przez niektórych kojarzony z zapachem ryby, ten zapach znika całkowicie po przelaniu makaronu bieżącą wodą przed przygotowaniem.

Wartości Odżywcze

Porcja 200g

Wartości odżywcze w:
Porcja 200g
100g
Kalorie
14.00
7.00
kJ
58.00
29.00
Tłuszcze, w tym
2.00
1.00
tłuszcze nasycone
0.00
0.00
Węglowodany, w tym
1.00
0.50
cukry
1.00
0.50
Błonnik
5.20
2.60
Białko
4.00
2.00
Sól
0.14
0.07

Konjac Shop Lasaña - makaron shirataki w kształcie lasagne

Masa netto: 200g po odcieku zalewy

Składniki: woda, mąka konjac (3,6%), stabilizator E526

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 7,0kcal/29,0kJ, tłuszcze 1,0g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 0,5g (w tym cukry 0,5g), błonnik 2,6g, białko 2,0g, sól 0,0g

Wartości odżywcze w 200g: wartość energetyczna 14,0kcal/58,0kJ, tłuszcze 2,0g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 1,0g (w tym cukry 1,0g), błonnik 5,2g, białko 4,0g, sól 0,1g

Producent: wyprodukowano w Chinach dla The Konjac Shop, Barrera Alimentacio SL - R.S.I., Barcelona, Hiszpania

Przechowywanie: Po otwarciu trzymać w lodówce w zalewie oryginalnej lub świeżej wodzie, szczelnie zamknięte, spożyć w ciągu 3 dni od otwarcia. Nie zamrażać

Uwaga: gotowanie makaronu nie zmienia jego konsystencji. Z tego powodu, jeśli tego potrzebujesz, możesz go ugotować przez czas niezbędny do przygotowania przepisu.

Ostrzeżenie: Nie należy podawać makaronu małym dzieciom i osobom z zaburzeniami przełykania.