• Obecnie brak na stanie
MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested
  • MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested
  • MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested
  • MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested
  • MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested
  • MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested
  • MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested
Kod produktu: 5055534303702
My Protein

MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested 1kg naturalny hydrolizat białka bez aromatów i słodzików

Obecnie brak na stanie

Czysty, naturalny hydrolizat serwatkowy bez dodatków smakowych, słodzików i zagęstników, maksymalna ilość białka przy minimalnej kaloryczności (2,4g białka w porcji 117kcal)

108,59 zł netto

117,28 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 1000 g; 11.73zł/100g

  

MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested to czysty, niearomatyzowany hydrolizat białka serwatkowego uzyskany z wysokiej jakości koncentratu białek serwatkowych. Poddanie białka procesowi hydrolizy „rozbija” część wiązań chemicznych pomiędzy aminokwasami, co może się przełożyć na szybsze przyswojenie białka do organizmu, zwolennicy tego rodzaju białka cenią je obie także za to, e nie "zalega" na żołądku.

Bezglutenowy Hydrolizat Białka Serwatkowego to produkt do wstępnego pobudzenia trawienia białka - idealny dla każdego celu treningowego.

MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested jest produktem bez żadnych dodatków smakowych, jest to czysty, instantyzowany surowiec, który charakteryzuje się bardzo dobrą rozpuszczalnością, a maksymalne uproszczenie procesu produkcji pozwala nam na zaoferowanie klientom hydrolizat białka w niezwykle przystępnej cenie.

Hydrolizat serwatki szybciej niż zwykła serwatka, pochłaniany jest przez organizm, a każda jego porcja posiada znakomity profil wartości odżywczych - zawiera niski poziom tłuszczy nasyconych i cukru oraz zaledwie 1 g węglowodanów. Idealny sposób na dokładkę białka bez zbędnych dodatków.

MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested jest dedykowana dla osób:

  • aktywnych fizycznie, które potrzebują uzupełnienia białka w diecie.
  • których priorytetem nie jest smak produktu*, a jego właściwości w zakresie efektywności.
  • szukające alternatywy dla drogich hydrolizatów białka obecnych na rynku.

* Hydrolizat białka serwatkowego nie jest szczególnie smaczny - jest przede wszystkim gorzki, co czuć szczególnie mocno w wersji bez słodzików i bez aromatów. Osoby z wrażliwszym podniebieniem powinny mieć to na uwadze, jeśli pijesz szejka białkowego choć w części dla walorów smakowych, wybierz inny produkt, ten jest dedykowany profesjonalistom, zawodnikom, skupionym przede wszystkim na przyswajalności produktu i proporcjach składników makroodżywczych.

Wartości Odżywcze

Porcja 30g

Wartości odżywcze w:
Porcja 30g
100g
Kalorie
117.90
393.00
kJ
494.00
1,646.67
Tłuszcze, w tym
1.68
5.60
tłuszcze nasycone
1.02
3.40
Węglowodany, w tym
2.43
8.10
cukry
2.28
7.60
Białko
23.40
78.00
Sól
0.17
0.58

MyProtein Hydrolysed Whey Protein Pre-Digested  bezsmakowy hydrolizat  białka serwatkowego

Masa netto: 1kg

Składniki: 100% hydrolizat białka serwatkowego (mleko), zawiera lecytyny

Alergeny: mleko.

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 393,0kcal/1646,6kJ, tłuszcze 5,6g (w tym tłuszcze nasycone 3,4g), węglowodany 8,1g (w tym cukry 7,6g), białko 78,0g, sól 0,5g

Wartości odżywcze w 30g: wartość energetyczna 117,9kcal/494,0kJ, tłuszcze 1,6g (w tym tłuszcze nasycone 1,0g), węglowodany 2,4g (w tym cukry 2,2g), białko 23,4g, sól 0,1g

Producent:  Wyprodukowano w UE dla MyProtein The Hut

Przechowywanie: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

SPOSÓB UŻYCIA: jedna porcję - 30 g (1,5 miarki) należy wsypać do naczynia 2 200-250 ml mleka lub wody I wymieszać. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, nie częściej niż dwa razy dziennie. bezpośrednio po przygotowaniu.

PRZECHOWYWANIE: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym 1 przewiewnym miejscu w temperaturze pokojowej, z dala od dzieci poniżej 14. roku życia.

OSTRZEŻENIE: nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może był stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie powinien był stosowany przez osoby z chorobami nerek lub wątroby.