• Obecnie brak na stanie
Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
  • Maxler Keto Collagen - keto kolagen Solugel ® with MCT stevia
Kod produktu: 4260122322244
Maxler

Maxler Keto Collagen Vanilla - keto kolagen Solugel ® z MCT ze stewią

Obecnie brak na stanie

Wołowe peptydy kolagenowe grass fed w formule Solugel® wzbogacone o MCT i słodzone stewią. Znakomite źródło peptydów kolagenowych oraz cenionych na diecie ketogenicznej trójglicerydów średniołańcuchowych pozyskiwanych z oleju kokosowego.

68,82 zł netto

74,33 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 400 g; 18.58zł/100g

Główny smak: Smak Wanilia – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Maxler Keto Collagen z MCT to dedykowany osobom na diecie ketogenicznej preparat na bazie kolagenu wołowego w formie lekkostrawnych peptydów i trójglicerydów średniołańcuchowych (Medium-Chain Triglycerides)  z oleju kokosowego, z dodatkiem błonnika akacjowego to najwyższej jakości połączenie białka i tłuszczu

Stanowiący ponad 25% całkowitego białka w organizmie kolagen jest odpowiedzialny m.in. za zdrowie i wygląd włosów, skóry, paznokci, stawów, ścięgien, więzadeł i kości. Kolagen jest bogaty w aminokwasy takie jak glicyna, dzięki czemu wspiera wytwarzanie energii i zapewnia prawidłowy proces tworzenia struktury DNA. Jest także odpowiedzialny za elastyczność tkanki łącznej. Co istotne, preparat Maxler bazuje na opatentowanej formule kolagenu Solugel® gwarantującej szybkie wchłanianie przez organizm i nadzwyczajną efektywność.

Dieta ketogeniczna oferuje wiele korzyści, niskowęglowodanowe i wysokotłuszczowe odżywianie może przynosić korzyści w postacie łatwiejszego utrzymania deficytu kalorycznego i przyczyniać się do obniżenia masy ciała. Maxler Keto Collagen to opracowny z myślą o osobach na diecie ketogenicznej wielofunkcyjny preparat, który dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych i spełnia wszystkie zasady keto; celem Maxler Keto Collagen jest pomoc twojemu ciału w naładowaniu energią i szybkiej regeneracji.

Kolagen jest ważnym budulcem wielu struktur ciała, z których największymi są skóra, kości, więzadła i większość tkanek łącznych - dosłownie podtrzymuje nasze ciało. Co więcej, kolagen jest najobficiej występującym białkiem w organizmie, stanowiąc około 30 procent jego zasobów. Z kolei olej MCT to jeden z najskuteczniejszych i najzdrowszych tłuszczów. Olej MCT to rodzaj kwasu tłuszczowego, który 'omija' normalne trawienie i rzadko jest magazynowany jako tkanka tłuszczowa. Zamiast tego olej MCT jest przetwarzany przez wątrobę i przekształcany w ketony, które mózg i ciało wykorzystują jako wydajne źródło energii. Co więcej, olej MCT może wspierać mikrobiom jelitowy, zwalczając szkodliwe bakterie i pasożyty. W składzie Maxler Keto Collagen używany jest dodatkowo błonnik akacjowy, który ma właściwości prebiotyczne i może promować zdrowie jelit i komórek. Smak koktajlu wzbogacają wyłącznie naturalne aromaty i barwnik i naturalna stewia.

Wartości Odżywcze

Porcja 16g

Wartości odżywcze w:
Porcja 16g
100g
Kalorie
77.28
483.00
kJ
323.80
2,023.77
Tłuszcze, w tym
3.92
24.50
tłuszcze nasycone
3.84
24.00
Węglowodany, w tym
1.36
8.50
cukry
0.00
0.03
Błonnik
0.18
1.10
Białko
9.92
62.00
Sól
0.43
2.70

Maxler Keto Collagen Vanilla - kolagen (peptydy kolegenowe Solugel ®) ze średniołańcuchowymi trójglicerydami w proszku MCT, suplement diety o smaku waniliowym z substancją słodzącą

Masa netto: 400g

Skład: hydrolizowany kolagen wołowy w proszku, średniołańcuchowe trójglicerydy z oleju kokosowego, błonnik akacjowy, substancja zagęszczająca guma celulozowa, barwnik beta karoten, substancja słodząca glikozydy stewiolowe, diglicynian żelaza.

Alergeny: może zawierać soję, gluten, jaja, ryby

Wartości odżywcze w 1 porcji (16g, 25 porcji w opakowaniu): wartość energetyczna 77,2kcal/323,8kJ, tłuszcze 3,9g (w tym tłuszcze nasycone 3,8g), węglowodany 1,3g (w tym cukry 0,0g), błonnik 0,1g, białko 9,9g, sól 0,4g

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 483,0kcal/2023,7kJ, tłuszcze 24,5g (w tym tłuszcze nasycone 24,0g), węglowodany 8,5g (w tym cukry 0,0g), błonnik 1,1g, białko 62,0g, sól 2,7g

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 20g proszku (1 porcja) wymieszać z 250ml - 500ml wody lub mleka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ostrzeżenie: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Producent:  Wyprodukowano w UE dla GTI GmbH, Niemcy

Warunki Przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed wilgocią, światłem i gorącem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data ważności podana na spodzie opakowania