• Obecnie brak na stanie
Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
 • Ghost® Greens 30 Serv Guava Mango
Kod produktu: 810028291911
Ghost

Ghost® Greens Guava Berry 315g

Obecnie brak na stanie

GHOST® GREENS zapewnia w pełni skuteczną formułę, o w pełni transparentnym składzie i epickim smaku, która zapewniają rezultaty, których oczekujesz. Kropka.

151,90 zł netto

186,84 PLN brutto
Ilość produktów:

Objętość netto 315 ml; 59.31zł/100ml

Główny smak: Smak guava – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak jagoda – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Uzupełnienie jadłospisu w odpowiednią dawkę warzyw i owoców wcale nie jest proste. To podstawa każdej diety, jednak badania wskazują, że wciąż spożywamy ich zdecydowanie za mało. Jak rozwiązać ten problem? Możesz próbować wciskać w siebie większe objętości zieleniny bądź sięgnąć po Ghost Greens Guava Berry! To wyjątkowy produkt łączący w sobie zarówno warzywa, jak i owoce! Ghost Greens ma jednak do zaoferowania o wiele więcej niż Ci się wydaje…!

To jeden z niewielu znanych nam produktów superfood, na którego opakowaniu nie jest napisane drukowanymi literami SUPERFOOD, a który zasługuje na to określenie jak żaden inny!

Źródłem witamin i składników mineralnych w mieszance są m.in. organiczna Matcha, spirulina czy chlorella. Ponadto Ghost Greens to bogactwo polifenoli i karotenoidów, pochodzących z organicznych jagód goji, camu camu czy żabotikaby. Jakby tego było mało, suplement dostarcza do organizmu także Spectrę Total ORAC, czyli mieszankę owoców, warzyw i ziół, która stanowi doskonałe źródło przeciwutleniaczy. Udowodniono naukowo, że Spectra hamuje produkcję wolnych rodników, a także odpowiada za komórkową aktywność metaboliczną. Taki zestaw to bogactwo zdrowia i energii! A to jeszcze nie wszystko! Ghost Greens Guava Berry zawiera także prebiotyki, takie jak inulina, i probiotyki, w niebagatelnej ilości 10 miliardów CFU! Składniki te m.in. wspomagają trawienie i dbają o prawidłową pracę układu pokarmowego. Dodatkowo suplement z rodziny Ghost dostarcza do organizmu wiele enzymów trawiennych w postaci Biocore Optimum Complete- mieszanki skrojonej wprost idealnie, która sprawi, że nie będziesz mieć problemów z wchłanianiem składników odżywczych. Z takim zestawem poczujesz się świetnie i będziesz wyglądać fantastycznie! Dobre samopoczucie Cię nie opuści, gdy codziennie uzupełnisz swoją dietę w Ghost Greens!

Ghost Greens Guava Berry to suplement przyjazny wegetarianom oraz odpowiedni dla wegan. Świetnie uzupełni w ważne składniki także dietę wolną od glutenu czy soi. Na rynku nie znajdziesz drugiego takiego produktu, który dostarcza do organizmu tak niebotyczne dawki wszystkiego, co najlepsze i na dodatek dobrze smakuje! Ghost Greens Guava Berry wyróżnia się orzeźwiającym smakiem tropikalnych owoców, który sprawi, że poczujesz się rześko, a Twoje podniebienie będzie zachwycone! Dostarcz do swojego organizmu bogactwo wartościowych składników, jednocześnie delektując się wyjątkowym aromatem przywołującym na myśl gorące lato!

Analiza składników Ghost Greens 

Jedną z rzeczy, z którymi Ghost® nie zadziera, jest ukrywanie się za mieszankami na swojej etykiecie w formie nic nie mówiących marketingowych nazw - spójrz na panel wartości odżywczych, Ghost® dołożył wszelkich starań, aby wymienić każdą składową i podskładową poszczególnych formuł

Począwszy od mieszanki „Ghost® Fruits x Vegetables” – łącznie 6640 mg na porcję

Super Greens „Mieszanka”

Mamy jarmuż, trawę pszeniczną, spirulinę, chlorellę, trawę jęczmienną i kilka innych „zielonych” składników. Te składniki są tutaj, aby zapewnić szeroką gamę mikroelementów, ale dla tej konkretnej mieszanki przyglądamy się witaminom C, witaminie A i witaminie K. Warto również zauważyć włączenie Spiruliny, formy mikroalg, która zawiera bardzo imponujący profil antyoksydacyjny, a także dostarczanie niezbędnego kwasu tłuszczowego znanego jako kwas linolenowy.

Dawka na porcję: 4340 mg 

Antioxidant Reds ‘Blend’

Czerwone superfoods, zupełnie jak zielene, ale… cóż, czerwone! Zielone składniki często przyciągają całą uwagę w suplementach superfood, ale nie można pominąć korzyści płynących z „czerwonych” składników. Składa się głównie z owoców, ale także warzyw, czerwonych, które są zawarte ze względu na ich niesamowity profil przeciwutleniający. Tak, będą zawierać niektóre z tych samych witamin i minerałów, co warzywa zielone, ale czerwone zachowują swoje właściwości dzięki zawartości przeciwutleniaczy, które mogą pomóc organizmowi we wspieraniu funkcji mitochondriów, redukować stres oksydacyjny i stany zapalne, a nawet chronić nasz wzrok.

Dawka na porcję: 2200 mg 

Spectra™️ Total ORAC Blend

Spectra™️ to pierwsza na świecie przebadana klinicznie i naukowo mieszanka owoców, warzyw i ziół, która faktycznie zapewnia organizmowi korzyści zdrowotne. Wykazano, że ta znakowana znakiem towarowym mieszanka 29 składników stymuluje aktywność przeciwutleniaczy, hamuje produkcję wolnych rodników, a nawet naturalnie zwiększa poziom tlenku azotu w organizmie. Wszystko to osiąga się dzięki ustandaryzowanej i klinicznie sprawdzonej wielkości porcji 100 mg. To bardzo imponujące.

Dawka na porcję: 100 mg Spectra™️

Następnie mamy formułę wspierającą jelita „Ghost® Gut Health” – łącznie 2225 mg na porcję

 • Inulina (prebiotyk z korzenia cykorii); Inulina służy dwóm celom. Jedno i najczęściej jako prebiotyczne źródło błonnika. Inulina z korzenia cykorii składa się z fruktanów, które nie rozkładają się w jelicie cienkim i pomagają w trawieniu w organizmie. Drugorzędną funkcją inuliny jest jako naturalny słodzik, chociaż istnieje wiele innych źródeł błonnika prebiotycznego, które można wykorzystać w takiej formule, słodycz inuliny pomogłaby przyczynić się do smaku produktu.
 • Ghost® Probiotyczna „mieszanka”; Ghost® następnie decyduje się stworzyć własną mieszankę probiotyków dostarczającą aż 10 miliardów CFU (to dużo). Zawiera wszystkie typowe szczepy probiotyków w całkowicie ujawnionych dawkach. Probiotyki to zdrowe bakterie znajdujące się w przewodzie pokarmowym, które umożliwiają organizmowi prawidłowe trawienie spożywanych przez nas składników odżywczych. Spożywając wysokiej jakości szczepy dobrych probiotyków, możesz poprawić zdrowie jelit i trawienie.
 • BioCore® Optimum Complete to zastrzeżona mieszanka wysokiej jakości enzymów trawiennych z producenta składników Deerland®. Złożona z 11 różnych enzymów trawiennych, ta mieszanka z pewnością obejmuje wszystkie elementy wspomagające trawienie. Enzymy trawienne, podobnie jak probiotyki, mają na celu wspomaganie organizmu w trawieniu i wchłanianiu składników odżywczych, które są spożywane w ciągu dnia. Uzupełniając enzymy trawienne, możesz spodziewać się lepszego trawienia i mniejszego stresu trawiennego po posiłkach.

Ghost Greens to znacznie więcej niż tylko „zielony” suplement i więcej superfood, suplement diety na zdrowie ogólne i jelitowe. Naprawdę jednak, jeśli to zepsujesz, to właśnie dostaniesz.

Masz bardziej niż adekwatną formułę „zielonych” składników, a następnie otrzymujesz więcej niż adekwatną formułę „czerwonych” składników. Wisienką na torcie jest włączenie do mieszanki znaku towarowego Spectra®, co zapewnia tej mieszance nie tylko kliniczną dawkę, ale także naukowe poparcie.

Następnie przechodzisz do części tego produktu dotyczącej „zdrowia jelit” wspartej błonnikiem prebiotycznym, probiotykami i enzymami trawiennymi. Możesz łatwo kupić 3 oddzielne produkty, zamiast tego Ghost® zebrał jedną z najbardziej wszechstronnych mieszanek wspomagających zdrowie jelit i trawienie, jakie widzieliśmy… w jakimkolwiek „zielonym” produkcie.

Ghost® Greens Guava Berry - roślinny koktajl instant o smaku owocowym, zawiera substancję słodzącą

Masa netto: 0,315kg (30 porcji a 9,5g)

Składniki:

Formuła roślinna GHOST® FRUITS & VEGETABLES 6640 mg w porcji
[Super Greens 4340 mg {proszek jarmuż, organiczna matcha, ekologiczna trawa pszeniczna, ekologiczna spirulina, ekologiczna chlorella popękanej ściany komórkowej, ekologiczna trawa jęczmienna, ekologiczna trawa owsiana, ekologiczna trawa lucerna, brokuły w proszku, ekologiczna traganka 10:1}
Antioxidant Reds 2200 mg { Sproszkowany sok z granatu, Sproszkowany sok jagodowy, Sproszkowany sok żurawinowy, Jabu Vital® Jabuticaba w proszku, Sok Camu Camu w proszku, Aronia w proszku, Organiczne noni 5:1, Oraniczne jagody goji w proszku}**
Spectra™ Total ORAC Blend 100 mg { Ekstrakt z kawy Arabica, Ekstrakt z zielonej herbaty, Koncentrat z kiełków brokułów, Ekstrakt z cebuli, Ekstrakt z jabłka, Kwercetyna, Koncentrat pomidorowy, Koncentrat brokułowy, Koncentrat Camu Camu, Maltodekstryna, Ekstrakt z aceroli, Koncentrat kurkumy, Koncentrat czosnku, Bazylia Koncentrat, Koncentrat z oregano, Koncentrat cynamonowy, Koncentrat z marchwi, Koncentrat z czarnego bzu, Koncentrat z mangostanu, Ekstrakt z czarnej porzeczki, Ekstrakt z jagód, Koncentrat z czereśni, Koncentrat z malin, Koncentrat ze szpinaku, Koncentrat z aronii, Koncentrat z jarmużu, Koncentrat z jeżyny, Ekstrakt z borówki 4:1 (Vaccinium myrtillus , owoce), koncentrat z brukselki}**]
Formuła dla jelit GHOST® GUT HEALTH 2110 mg {Inulina (Prebiotyk z Korzenia Cykorii)
2000 mg, BioCore® Optimum Complete 110 mg, Amylaza (od A. oryzae), Proteaza (od A. oryzae), Glukoamylaza (od A. niger), Laktaza (od A. oryzae), Proteaza (od A. niger), Inwertaza (z A. niger), Lipaza (z Candida rugosa, A. niger i R. oryzae), Maltaza kwasowa (z R. oryzae) 14 MaltU, Peptydaza (z A. oryzae) 2 AP]
Formuła probiotyczna GHOST® Probiotyk 10 miliardów CFU {B. subtilis DE111, L. acidophilus, S. boulardii, B. coagulans, B. lactic}

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 9,5g proszku (1 porcja) wymieszać z 250ml - 300ml wody lub wybranego napoju. Produkt gotowy do spożycia należy przechowywać w lodówce i spożyć tego samego dnia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ostrzeżenie: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Produkt naturalny. Barwa, tekstura, smak oraz inne cechy mogą się różnić w zależności od wielu czynników. Mimo dążenia do perfekcji producent nie jest w stanie zapanować nad siłami natury.

Producent: Wyprodukowano w USA dla GHOST 170 S. Green Valley Parkway, Suite 300, Henderson NV 89012, USA

Warunki Przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed wilgocią, światłem i gorącem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data ważności podana na spodzie opakowania