• Obecnie brak na stanie
Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
 • Ketosports KetoBlitz Liquid Ketone Concentrate 480ml
Kod produktu: 733428008029
KetoSports

Ketosports KetoForce, Liquid Ketone Concentrate 480ml - czyste BHB, niearomatyzowany

Obecnie brak na stanie

Skoncentrowany suplement dedykowany osobom na restrykcyjnej diecie ketogenicznej, które potrzebują energii, ale muszą ograniczać spożycie węglowodanów. Ketosports KetoForce zawiera w 1 porcji ciała ketonowe w formie 11,7g beta-hydroksymaślanu (BHB). 

448,21 zł netto

448,21 PLN brutto
Ilość produktów:

Objętość netto 480 ml; 93.38zł/100ml

Główny smak: Smak cytryna – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Produkt dedykowany osobom na restrykcyjnej diecie ketogenicznej - jego smak nie każdemu przypadnie do gustu. Smak czystego BHB jest kontrowersyjny i nie dla każdego akceptowalny - ketony egzogenne mają smak gorzko-kwaśny, dlatego większość formuł z BHB zawiera wypełniacze, aromaty i substancje intensywnie słodzące, których zadaniem jest zamaskowanie smaku BHB - Ketosports KetoForce skupia się na czystości receptury i zachowaniu idealnego profilu makroodżywczego, dlatego ilość dodatków smakowych jest minimalna i nie w pełni maskuje naturalny smak BHB.

Dieta ketogeniczna i ketony to pojęcia na pewno dobrze Ci znane. Ciała ketonowe mogą być wykorzystywane jako źródło energii przez organizm w czasie niedoboru węglowodanów np. w okresie głodu bądź przy stosowaniu wspomnianej wcześniej diety. Dostarczenie do organizmu egzogennych ketonów umożliwia zwiększenie poziomu ciał ketonowych we krwi bez wymagających restrykcji żywieniowych. Jednym z produktów, dzięki któremu Twoje życie w ketozie będzie łatwiejsze jest KetoForce od Ketosports.

Ketosports KetoForce zawiera w 1 porcji ciała ketonowe w formie 11,7g beta-hydroksymaślanu (BHB). Ketosports KetoForce nie zawiera sztucznych substancji słodzących, aromatów ani barwników. Spożycie Ketosports KetoForce przed treningiem wyczynowym może spowodować znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na tlen i tym samym istotny wzrost wydajności. 

Ketosports KetoForce to suplement dedykowany osobom na restrykcyjnej diecie ketogenicznej, które potrzebują energii, ale muszą ograniczać spożycie węglowodanów. Ketosports KetoForce może być również stosowany przez osoby wprawdzie spożywające węglowodany, ale jedynie w celu zapewnienia dodatkowego źródła energii, aby doprowadzić do ograniczenia wyczerpania zapasów glikogenu w mięśniach wywołanego wysiłkiem fizycznym. Ketosports KetoForce można również wykorzystać do ułatwienia przejścia w stan ketozy, może wówczas pomóc złagodzić zmęczenie i ospałość podczas przechodzenia z metabolizmu opartego o glukozę do metabolizmu opartego o ciała ketonowe (ketoza).

KetoForce to płynny koncentrat ketonowy o smaku limonki, zawierający zgłoszoną do opatentowania mieszankę o nazwie BalanceBHB. W skład roztworu wchodzą wolne kwasy i sole: kwas beta-hydroksymasłowy, beta-hydroksymaślan sodu i beta-hydroksymaślan potasu. Jedna porcja produktu dostarcza 12,9 g BHB. Mieszanka od Ketosports wyróżnia się też tym, iż zawiera do 50% mniej składników mineralnych na jeden gram BHB niż inne produkty tego typu, co zwiększa możliwości stosowania suplementu. Ponadto w jednej porcji artykułu od Ketosports znajduje się więcej BHB niż w innych suplementach zawierających egzogenne ketony. 

KetoForce wywołuje ketozę w ciągu 10-20 minut od przyjęcia preparatu i utrzymuje podwyższony poziom ciał ketonowych we krwi przez ponad 2 godziny. Produkt można stosować nawet 4 razy dziennie! Spraw, aby Twoje życie na diecie ketogenicznej było łatwiejsze. Wejdź w ketozę z pomocą KetoForce! Przyjmuj suplement przez pierwsze dni diety, aby ułatwić i przyspieszyć przemiany metaboliczne. Pomóż swojemu organizmowi zwiększyć wytrzymałość! Stosuj preparat przed intensywnymi treningami! Stosowany godzinę przed wysiłkiem KetoForce zmniejsza zużycie tlenu podczas ćwiczeń i zapobiega skutkom długu tlenowego!

Wymieszaj płynny koncentrat KetoForce z wodą i poczuj natychmiastowy skok ketonów w organizmie! I to wszystko bez zbędnych dodatków! Suplement od Ketosports nie zawiera glutenu ani laktozy. Wolny jest od sztucznych dodatków czy konserwantów. Produkt nie dostarcza także cukru do organizmu. To idealny zastrzyk energii, który zwiększy Twoją produktywność! KetoForce pomoże Ci zdobyć szczyt, dosłownie, i w przenośni.

Ketosports KetoForce jest naturalnie aromatyzowanym preparatem słodzonym stewią, ma delikatny cytrusowy smak. 

Ketosports KetoForce - najważniejsze informacje:

 • produkt 100% dedykowany diecie ketogenicznej
 • odpowiedni dla diety paleo
 • bez laktozy
 • bez glutenu
 • bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów
 • bez stymulantów

Wartości Odżywcze

Porcja 30g

Wartości odżywcze w:
Porcja 30g
100g
Kalorie
61.00
203.33
kJ
255.59
851.97
Tłuszcze, w tym
0.00
0.00
tłuszcze nasycone
0.00
0.00
Węglowodany, w tym
0.00
0.00
cukry
0.00
0.00
Białko
0.00
0.00
Sól
2.33
7.75
Pozostałe składniki
0.00
0.00
Beta hydroksymaślan BHB
12.90
43.00
Potas
910.00
3,033.33

Ketosports KetoForce Liquid Ketone Concentrate - suplement diety BHB bez dodatkó smakowych i bez dodatku cukru, zawiera substancję słodzącą

Objętość netto: 480ml

Składniki:  woda, BHB kwas 3-hydroksymasłowy (beta beta-hydroksymaślan magnezu 33,3%, beta-hydroksymaślan sudu 33,3%, beta-hydroksymaślan wapnia 33,3%), naturalne aromaty, substancja słodząca glikozydy stewiolowe, substancja konserwująca sorbinian potasu

Wartości odżywcze w 1 porcji 30ml (16 porcji w opakowaniu): wartość energetyczna 61,0kcal/255,5kJ, tłuszcze 0,0g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 0,0g (w tym cukry 0,0g), białko 0,0g, sól 2,3g; pozostałe składniki 0,0, beta hydroksymaślan bhb 12,9g, potas 910,0mg

Wartości odżywcze w 100ml: wartość energetyczna 203,3kcal/851,9kJ, tłuszcze 0,0g (w tym tłuszcze nasycone 0,0g), węglowodany 0,0g (w tym cukry 0,0g), białko 0,0g, sól 7,7g, pozostałe składniki 0,0, beta hydroksymaślan bhb 43,0g, potas 3033,3mg

Producent:  Wyprodukowano dla KetoSports, Urbana, 61803 IL, USA

Dystrybutor: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przygotowanie: 1 miarkę produktu (30ml) zalać przynajmniej (!) 300ml wody, energicznie wymieszać i od razu wypić.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć wciągu 3 miesięcy.