• Obecnie brak na stanie
Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
 • Aerosoles Al Gusto Basil
Kod produktu: 8436031321371
Aerosoles Al Gusto

Aerosoles Al Gusto Basil - oliwa bazyliowa, smakowy spray do smażenia

Obecnie brak na stanie

Oliwa extra virgin z hiszpańskich oliwek z pierwszego tłoczenia w formie aromatyzowanego spray'u - znakomity sposób na ograniczenie kalorii z tłuszczu w potrawach i oszczędne dozowanie dobrej jakości oliwy z oliwek z dodatkiem super apetycznych zapachów.

Co ważne, nawet oliwy o aromacie mięsnym (szynki, kurczaka, grillowanego mięsa) czy maślanym ą odpowiednie dla wegan.

22,42 zł netto

23,54 PLN brutto
Ilość produktów:

Objętość netto 250 ml; 9.42zł/100ml

Główny smak: Smak oliwa – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak zioła – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Aerosoles Al Gusto to aromatyzowana oliwa extra virgin z europejskich upraw w dozowniku w spray'u.

Spray'e Aerosoles Al Gusto powstają w 100% z najwyższej jakości oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, a system dyfuzji oliwy mgiełką pozwala zaoszczędzić do 60% tłuszczu. Oliwa extra virgin z hiszpańskich oliwek z pierwszego tłoczenia w formie aromatyzowanego spray'u - znakomity sposób na ograniczenie kalorii z tłuszczu w potrawach i oszczędne dozowanie dobrej jakości oliwy z oliwek z dodatkiem super apetycznych zapachów.

Oliwa z oliwek extra virgin w sprayu jest idealna do smażenia, pieczenia i gotowania nawet w wysokich temperaturach, sprawdza się także na zimno do sałatek, dressingów - w każdym z tych zastosowań precyzyjny dozownik rozpylający mgiełkę oliwną umożliwia oszczędne dozowanie oliwy i oszczędzanie kilkudziesięciu, a nawet kilkuset kalorii w jednym posiłku. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia to jeden z najbardziej korzystnych i znanych olejów roślinnych, ze względu na bogatą zawartość tłuszczów wielonienasyconych i jednonienasyconych, bardzo korzystnych dla naszego organizmu, takich jak kwas oleinowy, obecny w 80% jej składu.

Na każdą sekundę użycia spray Aerosoles Al Gusto Extra Virgin Olive Oil dozownik zużywa tylko 1,5g oliwy, co odpowiada około 13,5kcal, co czyni go niezbędnym produktem w naszej śródziemnomorskiej diecie i idealnym dla diabetyków, osób odchudzających, utrzymujących formę i sportowców.

Spray'e Aerosoles Al Gusto - najważniejsze informacje

 • 100% oliwa z europejskich oliwek z pierwszego tłoczenia, extra virgin - zero domieszki innych olejów
 • bogaty wybór smaków
 • precyzyjny dyfuzor
 • bez glutenu
 • bez laktozy
 • odpowiednie dla wegan - także smaki, mięsne, maślany i czekoladowy!
 • wszechstronne stosowanie, odpowiedni do mięs, warzyw, sałatek, sosów, pieczenia, gotowania, smażenia, grillowania i stosowania na zimno.

Wartości Odżywcze

Porcja 3g

Wartości odżywcze w:
Porcja 3g
100g
Kalorie
27.00
900.00
kJ
113.13
3,771.00
Tłuszcze, w tym
3.00
100.00
tłuszcze nasycone
0.40
13.30
tłuszcze trans
0.00
0.00
tłuszcze jednonienasycone
2.38
79.30
tłuszcze wielonienasycone
0.22
7.30
Węglowodany, w tym
0.00
0.00
cukry
0.00
0.00
Białko
0.00
0.00
Sól
0.00
0.00

Aerosoles Al Gusto sabor a Basil - oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia w spray'u do smażenia, o aromacie bazyliowym

Objętość netto: 250ml

Składniki: oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, emulgator lecytyna sojowa, gaz wypychający (E943b i E944), aromat bazyliowy, witamina E jako przeciwutleniacz

Alergeny: soja

Kraj pochodzenia surowca: Hiszpania, zabutelkowano w Hiszpanii

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 900,0kcal/3771,0kJ, tłuszcze 100,0g (w tym tłuszcze nasycone 13,3g), tłuszcze 0,0g (w tym tłuszcze nasycone 79,3g) (w tym tłuszcze nasycone 7,3g), węglowodany 0,0g (w tym cukry 0,0g), białko 0,0g, sól 0,0g

Wartości odżywcze w 3g: wartość energetyczna 27,0kcal/113,1kJ, tłuszcze 3,0g (w tym tłuszcze nasycone 0,3g), tłuszcze 0,0g (w tym tłuszcze nasycone 2,3g) (w tym tłuszcze nasycone 0,2g), węglowodany 0,0g (w tym cukry 0,0g), białko 0,0g, sól 0,0g

Proporcja przeliczenia masy produktu na objętość: 100g = 112ml

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać około 1 sekundy na zimną patelnię lub inne naczynie albo potrawę z odległości ok. 10cm. Można spryskać produkt surowy i obtoczyć go w przyprawach, można stosować do sałatek

WAŻNE! Stosować w pozycji poziomej, tak, by dysza i strumień były skierowane prostopadle do pryskanej powierzchni

Środki ostrożności: stosować tylko wg wskazówek. Nie używać blisko źródeł ciepła i otwartego ognia, nie pryskać bezpośrednio do piekarnika, pieca, prodiża itp. Nie stosować na rozpalony grill.

UWAGA! Produkt łatwopalny, pod ciśnieniem. Nie dziurawić i nie spalać nawet pustego opakowania. Ogrzanie grozi wybuchem. Używać w pomieszczeniach ze sprawna wentylacją. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie wdychać.

Przechowywać w miejscu zacienionym, z dala od ognia i źródeł ciepła, w temperaturze 15-25 °C, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie podgrzewać opakowania powyżej 50°C!

Producent: wyprodukowano w Hiszpanii przez Aerosoles al Gusto S.L.

Importer: Guiltfree.pl K.Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Spożyć przed: nadruk na opakowaniu