• Promocja
  • -45,47%
  • Obecnie brak na stanie
Syntrax AeroBottle Primus Crystal 946ml Green 946ml Purple BPA free
  • Syntrax AeroBottle Primus Crystal 946ml Green 946ml Purple BPA free
  • Syntrax AeroBottle Primus Crystal 946ml Green 946ml Purple BPA free
  • Syntrax AeroBottle Primus Crystal 946ml Green 946ml Purple BPA free
Kod produktu: 810007541341
Syntrax

Syntrax AeroBottle Primus Crystal 946ml Green - butelka shaker bez BPA

Obecnie brak na stanie

Syntrax Aerobottle Primus Crystal 946 ml to shaker wysokiej jakości wykonania. Charakteryzuje się ciekawą kolorystyką, dużą pojemnością, która wynosi aż 946ml. Jest wygodny w użytkowaniu oraz może być myty w zmywarce.

39,59 zł

17,55 zł netto

21,59 PLN brutto Zniżka 45,47%
Ilość produktów:

Masa netto 1 g; 2159.00zł/100g

Główny smak: Smak chilli – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to PLN

  

Syntrax AeroBottle Primus Crystal to wyjątkowa butelka, wąska, ale pojemna bo mieści 32 uncje czyli 946ml płynu, a przy tym doskonale leży w dłoni.

Zastosowana w Primus Cristal technologia TMT (Turbulent Mixing Technology) gwarantuje doskonałą mieszalność, dzięki czemu możesz zabrać w niej nie tylko zwykłą wodę na trening, ale też przygotować przedtreningówkę czy potreningowy szejk białkowy. Producent na boku butelki umieścił wygodną miarkę, dzięki której szybko odmierzysz potrzebną ilość płynu. Butelka nie posiada szkodliwego Bisfenolu A (BPA free), jest więc bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska.  

Syntrax AeroBottle Primus Crystal - szejker na odżywki, który nie przecieka!

Syntrax AeroBottle Primus Crystal wyróżnia zamknięcie w formie zakręcanego korka, który został dodatkowo pokryty warstwą gumowej powłoki dla ultra pewnego zakręcania i chwytu. Kolejną świetną cechą jest to, że szejker jest wyposażony w nieprzepuszczającą płynów silikonową uszczelkę, którą można w prosty sposób wyjąć i umyć. Dzięki tym perfekcyjnym rozwiązaniom zastosowanym w modelu Primus Crystal nie musisz się już martwić o to, że przygotowany przez Ciebie napój wyleje się w torbie i zaleje sprzęt na siłownię lub zeszyt na uczelnię. 

Syntrax AeroBottle Primus Crystal jest odporna na działanie wysokiej temperatury, więc nadaje się do mycia w zmywarce, a biopolimer pochodzenia roślinnego zapewnia odporność na brzydkie zapachy, więc jeśli zapomnisz umyć swoją butelkę od razu po treningu (każdy czasem zapomina!), masz pewność, że nadal będzie się nadawała do użytku. W górnej części butelki znajdziesz uchwyt, dzięki któremu możesz przyczepić ją do kluczy czy torby i zabrać ze sobą gdziekolwiek idziesz, a jej poręczny format sprawia, że pasuje do większości uchwytów samochodowych. Kopolimer, z którego została wykonana, gwarantuje trwałość i niezniczczalność, więc swoją AeroBottle będziesz się cieszyć przez długie lata - choć pewnie wcześniej znudzi ci się kolor i zapragniesz nowej