• Obecnie brak na stanie
Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
 • Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate
Kod produktu: 850006755936
Rich Piana

Rich Piana Knock The Carb Out Keto Bar, Peanut Butter Chocolate Chip - keto baton proteinowy bez cukru

Obecnie brak na stanie

Sygnowany nazwiskiem legendarnego kulturysty Richa Piany jeden z pierwszych batonów białkowych dedykowanych stricte diecie ketogenicznej, a dodatkowo o czystym składzie, bez wysoko przetworzonych składników, z białkiem jaj (albuminą) jako podstawowym źródłem białka.

Smak Peanut Butter & Chocolate Chip ma tylko 5g węglowodanów netto.

14,00 zł netto

17,22 PLN brutto
Ilość produktów:

Masa netto 70 g; 24.60zł/100g

Główny smak: Smak ciemna czekolada – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak czekolada i masło orzechowe – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem Smak masło orzechowe – kliknij, aby pokazać inne produkty z tym smakiem

  

Branża Fitness pełna jest batonów napakowanych bezwartościowymi składnikami - w kontrze do tego trendu marka Rich Piana 5% stworzyła czysty, odżywczy keto baton proteinowy, który łączy w sobie optymalnie dla diety ketogenicznej skomponowane makro składniki z doskonałym smakiem. Czy można chcieć więcej?

Nazwa “Knock the Carb Out”, czyli dosłownie 'Wykop węglowodany' zobowiązuje i stawia wysoko poprzeczkę - oczekujesz pysznej, niskowęglowodanowej przekąski, batona białkowego w deserowej formie, który pozwoli ci się oderwać od wszechobecnych w diecie keto orzechów i suszonej wołowiny, chcesz czegoś słodkiego i pysznego. I możesz mieć pewność, że batony KTCO właśnie to Ci zapewnią.

Zawartość białka na poziomie 20g w batonie jest już dziś normą, ale co jest wyjątkowego w tych batonach, to fakt, że białko nie pochodzi z mleka (np. WPI, WPC, MPC, MP), lecz z białek jaja kurzego, co czyni te batony odpowiednimi także dla osób z nietolerancją laktozy czy nietolerancją białek mleka. Białko jaja kurzego to nieczęsto spotykany składnik w batonach proteinowych - przyczyna tego stanu rzeczy jest dość banalna, chodzi o koszt - białko jaja w proszku jest po prostu drogim składnikiem i mało która marka może sobie pozwolić na jego wykorzystanie; w przypadku Rich Piana 5% było to możliwe, ponieważ jest to marka, która specjalizuje się od dawna m.in. w produkcji odżywek białkowych opartych o to źródło protein, ma więc możliwość skorzystania ze skali produkcji, co wpływa na obniżenie kosztów surowca. Pomijając kwestię ceny tego składnika, białko jaja kurzego jest jednym z najbardziej wartościowych źródeł białka występujących w naturze, charakteryzuje się niezwykle wysokim wskaźnikiem przyswajalności - wskaźnik PDCAAS (Protein Digestibility-Corrected Amino Acid Score czyli Wskaźnik Strawności Białka Skorygowany o Profil Aminokwasowy to wskaźnik, który ocenia wartość odżywczą produktów białkowych równocześnie w oparciu o wysokość zawartości białka jako całości oraz o stopień zapotrzebowania ludzkiego organizmu na poszczególne aminokwasy i zdolności  ich strawienia/przyswojenia) dla jajek i białek jaja kurzego wynosi 1, czyli maksimum skali.

W przypadku diety ketogenicznej chodzi rzecz jasna nie tylko o smak - o ile w przypadku 'zwykłych' diet można sobie pozwolić na cheaty i odstępstwa, o tyle osiągnięcie stanu ketozy jest procesem na tyle czasochłonnym, i wymagającym tak dużej konsekwencji, że utrzymanie organizmu w tym magicznym stanie wykorzystywania paliwa tłuszczowego jest kluczowe. Batony muszę być naprawdę keto - a nie tylko z nazwy. Jeśli chcesz się przekonać jak to wygląda w praktyce, możesz skorzystać z doświadczeń Mike'a Roberto z Protein Pow, który opisał i sfilmował swój test (materiał w wersji anglojęzycznej znajdziesz tu); z testu Mike'a wynika, że jego poziom cukru we krwi po zjedzeniu batonów wzrósł zaledwie odpowiednio o 29 punktów (w przypadku smaku Dark Chocolate Chip) i o 25 punktów (w przypadku smaku Peanut Butter Chocolate), jeszcze lepsze wyniki ukazał test poziomu ciał ketonowych (wynik 0,0 w jednym teście i -0,1 w drugim teście). Nie są to oczywiście batony, które wprowadzą cię w stan ketozy - ale z pewnością można je uznać za keto-friendly czyli takie, które nie wyprowadzą twojego ciała z tego stanu.

Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter & Chocolate Chip - najważniejsze informacje:

 • odpowiedni dla diety ketogenicznej
 • tylko 5g węglowodanów netto, tylko 1g cukru
 • aż 20g białka
 • albumina (białko jaja) jako podstawowe źródło białka w batonie
 • bez nabiału (mleka)
 • zawiera wartościowe tłuszcze - m.in. olej palmowy, ale nie ten 'zły', tylko tzw. czerwony olej palmowy, jeden z cenniejszych zdrowych tłuszczy, przez osoby nie znające tematu często niesłusznie wrzucany do jednego worka z tanim olejem palmowym (dowiedz się więcej na temat oleju palmowego i jego rodzajów)
 • czysty, prosty i krótki skład, żadnych wysoko przetworzonych składników

Rich Piana's 5% Nutritionto marka stworzona i prowadzona konsekwentnie zgodnie z filozofią, która przyświecała Richowi: przetworzyć najlepsze składniki na najlepszy produkt. Batony nie należą do najtańszych, ale za to są czyste, doskonałe jakościowo i smakowo i wartościowe odżywczo - filozofia, która narodziła się lata temu w formie marki Real Food doczekała się w formie KTCO swojej wersji dla praktyków diety keto.

Rich Piana baton białkowy dieta keto

Wartości Odżywcze

Porcja 70g

Wartości odżywcze w:
Porcja 70g
100g
Kalorie
310.00
442.86
kJ
1,297.91
1,854.15
Tłuszcze, w tym
18.00
25.71
tłuszcze nasycone
7.00
10.00
Węglowodany, w tym
10.00
14.29
cukry
2.00
2.86
poliole
5.00
7.14
Białko
20.00
28.57
Błonnik
14.00
20.00
Sól
0.73
1.04

Rich Piana Knock The Carb Out Bar Peanut Butter Chocolate Chip - baton proteinowy z masłem orzechowym i z kawałkami czekolady, zawiera cukier i substancję słodzącą

Masa netto: 70g

Składniki: orzechy ziemne, mieszanka białkowa (białko jaja kurzego (albumina), kolagen wołowy, białko migdałowe), rozpuszczalny błonnik z tapioki, błonnik z korzenia cykorii, krople czekolady bez cukru (maltitol (substancja słodząca], miazga kakaowa, masło kakaowe, emulgator lecytyna sojowa, naturalny ekstrakt z wanilii, mleko w proszku), olej kokosowy, masło kakaowe, regulator wilgotności gliceryna roślinna, aromat naturalny, emulgator lecytyna słonecznikowa, sól morska, substancja słodząca sukraloza.

Alergeny: zawiera orzechy, jaja, mleko soję. Może zawierać gluten.

Wartości odżywcze w 1 batonie: wartość energetyczna 310,0kcal/1297,9kJ, tłuszcze 18,0g (w tym tłuszcze nasycone 7,0g), węglowodany 10,0g (w tym cukry 2,0g , poliole 5,0g), białko 20,0g, błonnik 14,0g, sól 0,7g

Wartości odżywcze w 100g: wartość energetyczna 442,8kcal/1854,1kJ, tłuszcze 25,7g (w tym tłuszcze nasycone 10,0g), węglowodany 14,2g (w tym cukry 2,8g , poliole 7,1g), białko 28,5g, błonnik 20,0g, sól 1,0g

Producent: wyprodukowano w USA dla Rich Piana - 5% Nutrition, 8285 Bryan Dairy Rd. Ste 190, 33777 Largo, Florida, USA

Dystrybutor: Walden Farms Kornelia Warda-Poniecka, Wola Gołkowska

Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.